Agencja Reklamowa Full Service

Naszą Agencję Reklamową tworzy ekipa ludzi przygotowanych do wypromowania Twojej firmy w sieci.Od 5 lat współpracujemy z dużymi i małymi przedsiębiorstwami z rozmaitych sektorów gospodarczych, świadcząc usługi z dziedziny e-marketingu.

Jesteśmy Agencja Reklamową Full Service tzn. oferujemy pełen wachlarz opcji promocji w internecie, który to, jest naszym naturalnym środowiskiem – bardzo dobrze odnajdujemy się w pozycjonowaniu stron, reklamie AdWords jak również kreowaniu stron internetowych, sklepów www i innych działań e-marketingowych.

Agencja Reklamowa Full Service

Zalety reklamy Online:

♦ SZEROKI ZASIĘG REKLAMY

♦ MOŻLIWOŚĆ OKREŚLENIA ODBIORCY REKLAMY

♦ ATRAKCYJNE CENY

♦ MOŻLIWOŚĆ ŚLEDZENIA I MIERZENIA KONWERSJI REKLAMY

♦ SZYBKOŚĆ URUCHOMIENIA KAMPANII REKLAMOWEJ

♦ LEPSZY ZWROT Z NAKŁADÓW NA INWESTYCJĘ

♦ WYŻSZA SKUTECZNOŚĆ W KREOWANIU ŚWIADOMOŚCI MARKI

♦ MOŻLIWOŚĆ MODYFIKACJI PARAMETRÓW KAMPANII W TRAKCIE JEJ TRWANIA

Co mamy do zaoferowania Tobie i Twojej Firmie?

[spacer height=”20px”]

Strony Internetowe – specjalizujemy się w tworzeniu intuicyjnych, przejrzystych stron www opartych o najnowsze technologie: system CMS, technologia RWD, odpowiednia grafika. Nasze strony internetowe pozwalają na opracowanie i wdrożenie strategii biznesowej oraz marketingowej, dopasowanej dla danej branży.

[spacer height=”20px”]

Social Media  obecność Firmy na portalach społecznościowych ma za zadanie budowanie świadomości marki i zdobycia zaufania klientów. Interakcja z użytkownikami  daje niewspółmierne do wysiłków efekty marketingowe. 

[spacer height=”20px”]

Sklep Internetowy – zacznij zarabiać na sprzedaży swoich artykułów i usług w sieci!  79% populacji Polaków korzysta Internetu, tylko w 2017 roku 54% z nich dokonało zakupów online. Szacowana watrość rynku e-commerce w Polsce to 36-40 mld złotych. Wykorzystaj ten potencjał. 

[spacer height=”20px”]

Pozycjonowanie Stron – działania SEO, mające na celu poprawę widoczności Twojej witryny w sieci, a dokładnie w wynikach wyszukiwarki na definiujące (lub powiązane) frazy kluczowe oraz prowadzące do tego aby twoja witryna była widoczna w  tzw. TOP10 bądź na pierwszych stronach w wynikach wyszukiwarki Google .

[spacer height=”20px”]

Remarketing – umożliwia nam wyświetlanie reklam użytkownikom, którzy już wcześniej odwiedzili Twoja stronę internetową lub użyły Twojej aplikacji mobilnej. Kiedy użytkownik odwiedza Twoją stronę lecz opuszcza ją z pustym koszykiem – nie rezygnuj z niego, zrób wszystko aby go odzyskać.

[spacer height=”20px”]

Kampanie Adwords – jedna z najskuteczniejszych form reklamy w Google. Umiejętnie  skonfigurowana i zaplanowana kampania  trafia do internautów, którzy w danym czasie poszukują produktów i usług. Główna zaleta tej metody promocji to pełna kontrola nad budżetem.

Dlaczego warto zdecydować się na współpracę z nami?

Jeżeli postanowiłeś i zamieszasz pozycjonować swoją stronę internetową zapraszamy Cię do nas. Do zaoferowania mamy kompleksową usługę pozycjonowania. Nasza oferta to tylko i wyłącznie solidność, kompleksowość i profesjonalizm.

Nie przekazuj swojej firmy amatorskim agencjom, nie wystawiaj się na straty. Postaw na profesjonalistów, wymagaj gwarancji także planu wykonywanych prac.

Agencja Reklamowa Full Service

Jak do nas dotrzeć?

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek   9:00 – 17:00

Sobota – nieczynne
Niedziela – nieczynne

Pozycjonowanie Nisko strategia