Agencja Reklamowa Leżajsk

/Agencja Reklamowa Leżajsk
Agencja Reklamowa Leżajsk 2018-01-04T00:22:52+00:00

Agencja Reklamowa Leżajsk

Nasza Agencja Reklamowa Leżajsk to ekipa ludzi przygotowanych do wypromowania Twojej firmy w sieci.

Współpracujemy z dużymi i małymi przedsiębiorstwami z przeróżnych branży, zapewniając im wysokie pozycje witryn w wyszukiwarce jak również odpowiednie, dostosowane do wymogów formy reklamy.

Internet to nasze środowisko naturalne – bardzo dobrze odnajdujemy się w pozycjonowaniu stron, reklamie AdWords jak również kreowaniu stron internetowych oraz sklepów www.

Agencja Reklamowa Leżajsk

Nasza oferta dla Ciebie i Twojej firmy:

[spacer height=”20px”]

Strony Internetowe – specjalizujemy się w tworzeniu intuicyjnych, przejrzystych stron www opartych na najnowszych technologiach: system CMS, technologia RWD, doskonała grafika. Nasze strony internetowe pozwalają tworzyć i wykorzystywać przemyślaną strategię biznesową oraz marketingową, odpowiednią dla danej branży.

[spacer height=”20px”]

Sklep Internetowy – zacznij zarabiać na sprzedaży swoich artykułów i usług w sieci! Niezbędny Ci będzie do tego właściwie dostosowany sklep WWW, dzięki któremu będziesz mógł sprzedawać nie tylko na polski rynek, ale również na cały świat. Pamiętaj – aż 84% klientów korzystających z Internetu dokonuje zakupów właśnie w sieci.

[spacer height=”20px”]

Pozycjonowanie Strondziałania SEO, mające na celu poprawę widoczności Twojej witryny w sieci, a dokładnie w wynikach wyszukiwarki na definiujące (lub powiązane) frazy kluczowe oraz prowadzące do tego aby strona www osiągnęła pozycje w tzw. TOP10 lub na pierwszej stronie wyszukiwania.

[spacer height=”20px”]

Social Media –  obecność Firmy na portalach społecznościowych ma za zadanie budowanie świadomości marki i zdobycia zaufania klientów. Dzięki obecności na portalach tj. Facebook, Linkedl czy Twitter możesz szybko dotrzeć z nowymi informacjami do klientów. Ta forma promocji to również okazja do interakcji z nimi.

[spacer height=”20px”]

Remarketing – umożliwia nam wyświetlanie reklam użytkownikom, którzy już wcześniej odwiedzili Twoja stronę internetową lub użyły Twojej aplikacji mobilnej. Kiedy użytkownik odwiedza Twoją stronę lecz opuszcza ją z pustym koszykiem – nie rezygnuj z niego, zrób wszystko aby go odzyskać.

[spacer height=”20px”]

Kampanie Adwords – jedna z najskuteczniejszych form reklamy w Google. Odpowiednio skonfigurowana kampania reklamowa trafia do użytkowników, którzy w danym czasie poszukują produktów i usług. Główna zaleta – pełna kontrola nad budżetem.

Dlaczego warto z nami współpracować ?

Jeżeli postanowiłeś i zamieszasz promować swoja firmę w Internecie sprawdź dlaczego warto zdecydować się na usługi agencji Semtak.

Do zaoferowania mamy kompleksową usługę e-marketingu. Nasza oferta to w szczególności solidność, kompleksowość i profesjonalizm. Nie powierzaj swojej firmy amatorskim agencjom, nie wystawiaj się na straty.

Postaw na specjalistów, wymagaj gwarancji także harmonogramu wykonywanych prac. Oto dlaczego warto:

Pozycjonowanie Stron WWW

Jak do nas dotrzeć?

Nasze biuro znajduje się w Leżajsku przy ulicy Rzeszowska 28, do którego serdecznie zapraszamy.

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek   9:00 – 17:00

Sobota – nieczynne
Niedziela – nieczynne

Pozycjonowanie Nisko strategia