Agencja Reklamowa Rzeszów

Agencja Reklamowa SEMTAK oferuje usługi marketingowe klientom indywidualnym oraz biznesowym z Rzeszowa jak również jego okolic. Biorąc pod uwagę fakt, iż Rzeszów pod względem wzrostu gospodarczego zajmuje drugie miejsce w Polsce, staramy się uzmysłowić klientom jak ważne jest bycie przed konkurencją, jakże wysoką w Rzeszowie, gdzie codziennie powstają nowe przedsiębiorstwa.

Nasza oferta to rozwiązania proponowane pod indywidualne potrzeby każdego klienta. Wiemy, jak sprawić, aby Twoja firma, stworzona przez ciebie marka była reprezentowana przez witrynę, która będzie odzwierciedlać jej charakter, motto oraz realizować strategie biznesową. Wypracowane przez nas techniki nowoczesnego e-marketingu wraz z Twoją ofertą to gwarancja sukcesu.

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą w celu przedstawienia Ci naszej oferty.

Agencja Reklamowa Rzeszów

Co nas wyróżnia?

Pasja tworzenia, bogata wiedza z zakresu programowania oraz marketingu oraz przede wszystkim rzetelna obsługa to charakteryzujące nas cechy, które sprawiają iż jesteśmy doskonałym partnerem dla klientów indywidualnych jak również małych i średnich przedsiębiorstw.

Dlaczego warto wybrać semtak?

  • Dopasowana oferta – rozumiemy, że każda firma, nawet działająca w tej samej branży jest inna i potrzebuje odmiennych rozwiązań. Uniwersalna recepta na sukces nie istnieje. Tylko indywidualne podejście do klienta oraz odpowiednio przygotowana oferta mogą być kluczem do sukcesu.

  • Atrakcyjne ceny – powszechnie wiadomo, iż ceny usług z zakresu marketingu internetowego nie należą do niskich. Podejmując się współpracy bierzemy pod uwagę możliwości finansowe Twojej firmy wyraźnie określając które formy reklamy będą najlepsze dla ciebie. Nie narażamy Ciebie na niepotrzebne i nieuzasadnione koszty.

  • Stały kontakt i dostęp do wyników naszej pracy – swoim klientom zapewniamy pełną kontrolę nad efektami naszej pracy w postaci comiesięcznych raportów jak również możliwości monitorowania działań SEO lub postępów przeprowadzanej kampanii reklamowej.

  • Profesjonalna opieka – naszym klientom zapewniamy profesjonalne wsparcie merytoryczne i techniczne na każdym etapie współpracy jak i po jej zakończeniu.

Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
Zapraszamy do kontaktu.