Darmowe szablony WordPress

W Internecie, darmowe szablony WordPress dostępne są w ogromnej ilości i większość z nich świetnie sprawdzi się na naszej stronie www, sklepie czy blogu. Takie rozwiązanie jest idealne jeśli szukasz czegoś sprawdzonego i nie chcesz ponosić extra kosztów.

Jak wiemy WordPress ma ogromną moc. Korzystają z niego miliony użytkowników na całym świecie, przez co jego popularność jest z roku na rok coraz większa, a sam WordPress jest na szczycie jeśli chodzi o platformy do tworzenia stron www.

Już po instalacji mamy możliwość wybrania dla siebie motywu spośród propozycji znajdujących się w Panelu Administracyjnym WP. Żeby sprawdzić jakie mamy możliwości trzeba wejść w zakładkę Wygląd, a następnie wybrać Motywy.

Niestety wybór standardowego motywu to bardzo częste rozwiązanie z którego użytkownicy chętnie korzystają. Powoduje to, że są setki stron które mogą mieć bardzo podobny wygląd. A tego chyba należy unikać. Dzięki możliwości wgrania darmowego szablonu WP, możemy wyróżnić się z tłumu i wprowadzić taki styl jaki nam odpowiada.

Zobacz darmowe szablony dla WordPress!

Darmowe szablony wordpress katalog

Darmowe szablony WordPress

Tworzone są przez społeczność WP i projektantów stron internetowych, dzięki czemu są nie tylko dobrej jakości, ale także mają praktyczne funkcje, i są bardzo oryginalne. Osoby, które je tworzą są pasjonatami, i dobrze znają się na tym czym się zajmują. Trudno więc się dziwić że przygotowywane przez nich szablony są na wysokim poziomie. Stale obserwujemy zwiększające się zainteresowanie darmowymi szablonami wśród właścicieli stron www. Motyw, który wybierzesz możesz dowolnie zmodyfikować, przez co będzie on jeszcze bardziej dostosowany do Twoich potrzeb.

Idealne rozwiązanie na start!

Największa zaletą darmowych szablonów do WP, jest po prostu to że są za darmo. Jeśli dopiero zakładasz stronę, możesz jak najbardziej wybrać takie rozwiązanie. Na samym początku zakup płatnego szablonu może nie mieć sensu. Co ciekawe, darmowe skórki często niewiele odbiegają jakością czy funkcjonalnością od płatnych motywów, które zazwyczaj kosztują w granicach od 20$-100$.

Zanim podejmiesz decyzję, sprawdź, który szablon będzie odpowiedni do Twojej strony, sklepu czy bloga. Dzięki filtrowaniu możesz ułatwić sobie znalezienie odpowiedniego szablonu. Darmowe szablony WordPress pozwalają wybrać układ jaki Ci odpowiada i pozostałe opcje które Cię interesują. Sprawdź dostępne motywy.

darmowe szablony wordpress filtrowanie

Możesz skorzystać z płatnych szablonów PREMIUM.

Korzystanie z szablonu Premium wiąże się z wieloma zaletami: w ramach zakupu otrzymujemy wsparcie i pomoc techniczną, w przypadku problemów z konfiguracją czy modyfikacją szablonu, oraz dostęp do wszystkich aktualizacji jakie pojawią się w przyszłości. Dodatkowo mamy do dyspozycji znacznie więcej funkcjonalności, jakich nie posiadają darmowe szablony WordPress. Warto wspomnieć też o dbałości o szczegóły, zgodność ze wszystkimi obowiązującymi standardami czy unikalności.