Nasza współpraca zaowocowała uzyskaniem wysokich pozycji witryny oraz usprawnieniem działania i obsługi całego serwisu. W efekcie udało się nam osiągnąć zamierzony cel, jakim było wypromowanie firmy i zdobycie większej ilości klientek.
Warto zwrócić uwagę na łatwość nawiązywania kontaktu, szybką reakcję pracowników firmy, oraz wykonanie usługi w bardzo korzystnej cenie.

Z pełnym przekonaniem możemy polecić Firmę semtak.pl jako rzetelnego partnera do współpracy.

Firma semtak wykonuje dla Naszej Firmy pozycjonowanie.
Chcemy wyrazić zadowolenie z przebiegu dotychczasowej współpracy oraz końcowego efektu, będącego jej wynikiem. Przez cały czas współpraca przebiega terminowo i profesjonalnie.

Zlecając firmie semtak pozycjonowanie strony internetowej Naszej Firmy, podjęliśmy słuszną decyzję, ponieważ spotkaliśmy się z godnym polecenia podejściem do powierzonego zadania. W rezultacie świadczona usługa przynosi oczekiwane efekty i przekłada się bezpośrednio na Nasze zyski.

Dlatego, serdecznie polecamy usługi(...)

Opinia klienta o Agencji Reklamowej SEMTAK
Radosław Piejko
„KROOP” - Radosław Piejko
 

Pracownicy Agencji wykazują się dużym profesjonalizmem w przeprowadzaniu zleconych usług, dodatkowo cenię ich również za zaangażowanie w realizacje projektów, właściwe zrozumienie potrzeb oraz rzetelność.

Doceniając profesjonalizm firmy z przyjemnością rekomenduję Agencję Reklamową Semtak jako rzetelnego wykonawcę.

Opinia klienta o Agencji Reklamowej SEMTAK
Pikuła Katarzyna
P.P.U.H. Pikuła Katarzyna
 

Firma semtak wykonała pełen zakres usług polegający na stworzeniu reklamy graficznej oraz prowadzeniu kampanii reklamowej dla:

Twoje Miejsce Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Brygida Pysz.

Firma w moim odczuciu posiada bardzo kompetentnych i rzetelnych pracowników, którzy bez problemu zrealizowali zamówiona przez nas usługę.
Dotychczasowa współpraca spełnia nasze oczekiwania, dlatego z pełnym zaufaniem chcę polecić firmę semtak, każdemu kto potrzebuje usług związanych z reklamą.

Firma w bardzo profesjonalny sposób zajęła się stroną mojego sklepu. W błyskawicznym czasie uruchomione zostały płatności w sklepie. Ponadto udzielono mi bardzo pomocnych wskazówek odnośnie ustawień rozmiaru wyświetlanych zdjęć w sklepie rozwiązując tym samym problem, którego nie rozumiał poprzedni informatyk. Bardzo dziękuje za pomoc.

Firma Semtak, która przeprowadzała dla naszej Firmy integrację z systemem płatności Dotpay wywiązała się wzorowo!!! Pełen profesjonalizm w rozmowie telefonicznej oraz kontakcie email. Firmę Semtak cechuje profesjonalne podejście do tematu na każdym jej etapie, jest to Firma, której można w 100% zaufać i współpracować bez obaw na bardzo wysokim poziomie przez wiele lat. Każdemu życzę współpracy z taką Firmą - ich pracę można ocenić tylko w samych superlatywach!!!

Trafiliśmy do Pana Damiana Zięby przypadkiem i jesteśmy bardzo zadowoleni. Solidne, rzeczowe podejście do tematu (ratowanie starej, zawirusowanej witryny, stawianie nowej), wszystko na wysokim poziomie wiedzy i kultury osobistej. Wiedząc teraz, że mamy takiego fachowca nie boimy się, że znów popadniemy w kłopoty. Bardzo dziękujemy także za cierpliwe tłumaczenie zagadnień, i czasem prowadzenie do przodu prawie za rączkę ;)))

Pomysłowa Manufaktura opinia
Anna Paradowska
 

Solidna profesjonalna firma. Cała usługa zrealizowana na sporą odległość przez sieć, ale kontakt mail/tel. bardzo dobry - można zaufać i nawiązać współpracę..Zlecenie wykonane idealnie, zakres usług przekroczył znacznie to co było w ofercie, duża udzielona pomoc na " start" - profesjonalne podejście do klienta.
100% zrozumienia tematu, potrzeb i problemów klienta-POLECAM.

Avatar
Joanna Martyka