Pozycjonowanie Bydgoszcz – dlaczego warto zdecydować się na pozycjonowanie stron w Bydgoszczy?

pozycjonowanie stron w Bydgoszczy

Bydgoszcz to największe miasto w województwie kujawsko-pomorskim, liczące ponad 350 tys mieszkańców, jest 8 największym miastem w Polsce, działa tu ponad 194 tys. firm. Od wielu lat Bydgoszcz jest centrum przemysłowym całego województwa, obecny jest tu przemysł elektro-maszynowy, przetwórstwa tworzyw sztucznych, meblarski oraz spożywczy. W ostatnich latach Bydgoszcz stała jednym z najsilniejszych centrów biznesowych BPO-SSC w województwie kujawsko-pomorskim.
Ważnym podkreślenia są niezwykłe walory środowiskowo-krajobrazowe Bydgoszczy – to drugie pod względem ilości terenów zielonych miasto w Polsce.

Biorąc pod uwagę, iż miasto wciąż się rozwija a liczba przedsiębiorstw działającym na tym terenie corocznie wzrasta warto już dzisiaj zadbać o promocje własnego biznesu. Szczególnie skuteczną formą reklamy stosowaną przez prawie każde przedsiębiorstwo jest pozycjonowanie stron (SEO) w Internecie.

Na czym polega pozycjonowanie:

Pozycjonowanie – działanie marketingowe w internecie związane z formowaniem oferty i wizerunku produktu, marki lub firmy, kreujące taki ich obraz wśród klientów, który będzie dominował na tle produktów, marek konkurencji. Wszystkie operacje prowadzone sa w celu zapewnienia widoczności strony internetowej w wynikach wyszukiwarki na określające (lub powiązane) frazy kluczowe.

Np. chcąc znaleźć produkty lub usługi z sektora kowalstwa artystycznego wpiszemy w wyszukiwarkę następujące zwroty: bramy z żelaza kutego, balustrady kute, metaloplastyka + miejscowość etc.

Jak pracujemy:

1. Analiza Branży

Przed zaplanowaniem kampanii SEO, szczegółowo analizujemy branżę Klienta. Sprawdzamy działania konkurencji, która znajduje się na najwyższych pozycjach wyszukiwarki Google. Jest to niezwykle pomocne przy wyborze fraz kluczowych i zaplanowaniu kampanii SEO.

2. Wybór Słów Kluczowych

Naszym głównym celem jest rozwój działalności gospodarczej Klienta, dlatego też zwracamy szczególną uwagę na dobór właściwych słów kluczowych. Dobrze wybrane frazy, będą generowały sprzedaż i przyciągały potencjalnych klientów.

3.Audyt SEO

Pierwszym i podstawowym krokiem jaki wykonujemy pozycjonując jest przeprowadzenie audytu SEO. Sprawdzamy, czy strona jest odpowiednio zoptymalizowana pod katem SEO tzn. czy jest przygotowana pod katem technicznym, czy podstrony są dostosowane do wybranych słów kluczowych, analizujemy historie domeny oraz linków.

4. Optymalizacja Witryny

Następnie optymalizujemy witrynę pod katem SEO. Zwracamy uwagę prędkość ładowania się strony, sprawdzamy, czy treści są wartościowe i unikalne, modyfikujemy grafikę.

5. Link Building

Pozyskujemy wysokiej jakości linki z podobnych tematycznie wartościowych stron internetowych – działania niezbędne, aby pozycjonowanie było efektywne.

Z jakiego powodu warto zdecydować się na współpracę z nami:

  • Zapewniamy wysoką skuteczność prowadzonych działań

  • Na bieżąco raportujemy o zakresie wykonywanych prac

  • Nie obiecujemy niemożliwego

  • Stosujemy wyłącznie bezpieczne metody pozycjonowania (white hat)

  • Ustanawiamy Klientowi indywidualnego konsultanta

  • Oferujemy atrakcyjne modele cenowe

Pozycjonowanie Bydgoszcz – Darmowa Wycena + Certyfikat SSL Gratis!

Jeżeli zdecydowałeś się na pozycjonowanie swojej strony internetowej zapraszamy Cię do nas. Nasza oferta to solidność, kompleksowość i profesjonalizm.

Nie przekazuj swojej firmy niedoświadczonym agencjom.
Zdecyduj się na specjalistów, oczekuj gwarancji oraz planu wykonywanych prac. Wykorzystaj formularz kontaktowy i napisz do nas.