Pozycjonowanie firmy:

Pozycjonowanie – działanie w marketingu związane z kształtowaniem oferty i wizerunku produktu, marki lub firmy, kreujące taki ich obraz wśród nabywców, który będzie się wyróżniał na tle produktów, marek czy firm konkurencyjnych.

Pierwszego określenia „pozycjonowanie” w odniesieniu do działań rynkowych użył w 1969 r. Jack Trout. Wspólnie z Alem Riesem opisał on ideę pozycjonowania w książce „Pozycjonowanie: Walka o Twój umysł” („Positioning: The Battle for Your mind”). Autorzy podkreślali, że pozycjonowanie dokonuje się w umyśle klienta, który staje się polem bitwy dla marketingu. Punktem odniesienia w pozycjonowaniu jest zawsze konkurencja. Proces pozycjonowania musi więc obejmować analizę konkurencyjnych ofert i działań marketingowych i prowadzić do takiego zaprezentowania swojej oferty, aby była ona postrzegana lepiej od innych. W pozycjonowaniu można wykorzystać kilka cech, pamiętając jednak o wyróżnieniu jednej, która da przewagę wizerunkową na tle konkurencji.

Na czym polega pozycjonowanie:

Pozycjonowanie firmy strony internetowej to działania prowadzone w celu zapewnienia widoczności witryny w wynikach wyszukiwarki na określające ( lub powiązane) frazy kluczowe. Np. chcąc znaleźć produkty lub usługi z sektora kowalstwa artystycznego wpiszemy w wyszukiwarkę następujące zwroty: bramy z żelaza kutego, balustrady kute, metaloplastyka Lublin etc.


Potrzebujesz pomocy?

Wykorzystaj formularz kontaktowy lub zadzwoń do nas, a my bezpłatnie sprawdzimy Twoją witrynę a następnie przygotujemy indywidualną ofertę, która będzie dostosowana do potrzeb firmy.

Korzyści płynące z pozycjonowania:

Usługi SEO i osiągnięta pozycja w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwarki to przede wszystkim gwarancja na to, iż klient obdarzy Twoją firmę zaufaniem. W jego oczach jesteś wiarygodny, popularny oraz postrzegany jesteś jako specjalista w swojej branży.

Wysoka pozycja skutkuje zwiększoną sprzedażą produktów czy usług. Klient, który trafia na Twoja stronę wie czego szuka. Chce sprawdzić parametry, kolor, rodzaj wykonanego materiału. Najprawdopodobniej wykona telefon w celu weryfikacji naszej firmy lub po prostu będzie chciał uzyskać dodatkowe informacje na temat produktu czy usługi. Dla przedsiębiorców to idealny scenariusz.
Czy realny? Tak ! Z odpowiednio prowadzonymi działaniami SEO jest to realne.

Coraz częściej pojawia się stwierdzenie, że SEO może zastąpić kolejnego handlowca w firmie. Czy zgadzamy się z ta opinią? Tylko w przypadku, gdy zlecimy pozycjonowanie prawdziwym fachowcom. Agencji, która może pochwalić się sukcesami w tej dziedzinie e-marketingu i zaproponuje nam długotrwałą współpracę, opracuje strategię i będzie w stale raportować nam o prowadzonych działaniach.

Nie daj się skusić na współpracę – „płatność za efekty”. Pozycjonowanie to długotrwały, pracochłonny proces. Nikt nie jest w stanie zagwarantować, kiedy twoja firma osiągnie pozycje w TOP 10.

Dlaczego warto zdecydować się na współpracę z nami:

 • stosujemy tylko bezpieczne metody pozycjonowania( white hat)

 • dedykujemy Klientowi indywidualnego konsultanta

 • gwarantujemy wysoką skuteczność prowadzonych działań

 • proponujemy atrakcyjne modele cenowe

 • udostępniamy Klienowi dostęp do wyników naszej pracy

Jak przebiega współpraca z nami ?

 • analizujemy stronę internetową Klienta

 • określone zostają potrzeby i oczekiwania Klienta

 • przygotowujemy indywidualną ofertę wraz z proponowaną strategią

 • podpisujemy umowę i przystępujemy do realizacji zlecenia

 • regularnie przedstawiamy Klientowi  raport z efektów prowadzonych działań

 • osiągamy wspólnie określony z Klientem cel

Jeżeli podjąłeś już decyzję i zamieszasz  pozycjonować swoją witrynę zapraszamy Cię do nas. Do zaoferowania mamy kompleksową usługę pozycjonowania firmy. Nasza oferta to przede wszystkim solidność, kompleksowość i profesjonalizm. Nie powierzaj swojej firmy niekompetentnym agencjom, nie narażaj się na straty. Postaw na profesjonalistów, oczekuj gwarancji i harmonogramu wykonywanych prac.