Pozycjonowanie Stron Jastrzębie Zdrój

Pozycjonowanie stron – działanie marketingowe związane z rozwijaniem oferty i wizerunku produktu, marki lub firmy, kreujące taki ich obraz wśród kontrahentów, który będzie dominował na tle produktów, marek konkurencji.

Szukasz profesjonalnej rady?

Wykorzystaj formularz kontaktowy lub zadzwoń do nas, a my bezpłatnie sprawdzimy Twoją witrynę a następnie przygotujemy indywidualną ofertę, która będzie dopasowana do potrzeb Twojej firmy.

Usługi SEO to czynności prowadzone w celu zapewnienia widoczności witryny w wynikach Google na wyznaczające ( lub powiązane) frazy kluczowe. Np. chcąc znaleźć produkty lub usługi z sektora kowalstwa artystycznego wpiszemy w wyszukiwarkę następujące zwroty: bramy z żelaza kutego, balustrady kute, metaloplastyka + miejscowość etc.

Proces pozycjonowania zawiera analizę konkurencyjnych ofert i działań marketingowych i prowadzi do takiego przedstawienia swojej oferty, aby była ona weryfikowana lepiej od drugich. Przy pozycjonowaniu jest dozwolone wykorzystać kilka cech, pamiętając jednak o wyeksponowaniu jednej, która zagwarantuje przewagę wizerunkową na tle konkurencji.

Korzyści jakie daje pozycjonowanie:

SEO pozycjonowanie i zdobyta pozycja w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwarki to szczególnie potwierdzenie na to, iż kontrahent obdarzy Twoją firmę zaufaniem. W jego przeświadczeniu jesteś wiarygodny, popularny oraz postrzegany jesteś jako specjalista w swojej sferze.

Wysoka pozycja powoduje zwiększoną sprzedażą produktów czy usług. Klient, który trafia na Twoja witrynę wie czego poszukuje. planuje przetestować parametry, kolor, gatunek materiału. Najprawdopodobniej wykona telefon z intencją weryfikacji naszej firmy lub po prostu będzie chciał pozyskać trafne informacje na temat produktu czy usługi. Dla przedsiębiorców to idealny scenariusz.

Pozycjonowanie Jastrzębie Zdrój

Oto jak się z nami współpracuje?

 • Sprawdzamy witrynę Klienta

 • Ustalone zostają potrzeby także wymogi Klienta

 • Przygotowujemy indywidualną ofertę wraz z proponowaną strategią

 • Podpisujemy umowę i podejmujemy się realizacji zlecenia

 • Na bieżąco przedstawiamy Klientowi raport z efektów prowadzonych działań

 • Urzeczywistniamy wspólnie sprecyzowany z Klientem cel

Dlaczego wskazane jest zdecydować się na współpracę z nami:

 • Stosujemy tylko autorytatywne procedury pozycjonowania (white hat)

 • Dedykujemy Klientowi indywidualnego opiekuna

 • Gwarantujemy przeważającą efektywność prowadzonych działań

 • Oferujemy interesujące modele cenowe

 • Udzielamy Klientowi dostępu do wyników naszej pracy

Warto wiedzieć:

Coraz częściej natykamy się na zdanie, że SEO może zastąpić kolejnego przedstawiciela handlowego w firmie. Czy zgadzamy się z tym zdaniem? Tylko w przypadku, gdy zlecimy pozycjonowanie prawdziwym ekspertom. Agencji, która może pochwalić się sukcesami w tej dziedzinie e-marketingu i zaprezentuje nam długotrwałą kooperację, opracuje strategię i będzie permanentnie sygnalizować nam o prowadzonych przedsięwzięciach.

Nie daj się skusić na współpracę – „płatność za efekty”. SEO pozycjonowanie to długofalowy, wymagający proces. Nikt nie jest w stanie zastrzec, kiedy twoja firma zdobędzie pozycje w TOP 10.

Jeżeli powziąłeś decyzję i zamieszasz pozycjonować swoją stronę internetową zapraszamy Cię do nas. Do zaoferowania mamy wszechstronną usługę pozycjonowania. Nasza oferta to przede wszystkim solidność, kompleksowość i profesjonalizm. Nie przekazuj swojej firmy niedoświadczonym agencjom, nie wystawiaj się na straty. Zdecyduj się na ekspertów, wymagaj gwarancji także harmonogramu wykonywanych prac.