[:pl]

Pozycjonowanie Niemcy 

Pozycjonowanie Niemcy czyli SEO na rynku niemieckim – dla kogo będzie to dobre rozwiązanie?

Pozycjonowanie stron w Niemczech to bardzo dobre rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które chcą zaistnieć na niemieckim rynku. Polecane jest głównie dla firm i sklepów, które zamierzają zwiększyć sprzedaż i pozyskać klientów z Niemiec. Obserwujemy sytuacje gdzie  polskiej firmy coraz śmielej decydują się na sprzedaż swoich produktów lub usług w Niemczech.

Z jakich powodów?

Rynek niemiecki gwarantuje wyższe ceny za towary i usługi w porównaniu do krajowego rynku. Również, klienci z rynku zachodniego cenią sobie polskie produkty i chętnie je kupują. 

Pozycjonowanie w Google.de to najlepsze rozwiązanie dla przedsiębiorstw działających w następujących branżach:

Rynek niemiecki otwiera szerokie możliwości zagranicznym przedsiębiorcom. Liczący  ok. 80 milionów osób. jest dwukrotnie większym rynkiem zbytu niż rynek krajowy. Coraz więcej firm, w tym także z Polski planuje promować swoje produkty czy usługi właśnie na rynku niemieckim. Pozycjonowanie w niemieckich wyszukiwarkach może być sposobem skuteczną promocję, wzrost zysku i na pozyskanie nowych klientów.

Społeczeństwo niemieckie jest silnie zinformatyzowane. Ponad 88% Niemców korzysta z Internetu. Najpopularniejszą wyszukiwarką jest Google.de, za pomocą której wpisywane jest ponad 93% wyszukiwań. Pozostałe wyszukiwarki to Bingo – niewiele ponad 3%, zaś udział Yahoo jest znikomy tylko 1%.


Pozycjonowanie Stron w Niemczech – korzyści

Pozycjonowanie jest procesem długofalowym, dlatego też korzyści z pozycjonowania mogą pojawić się dopiero po kilku miesiącach. Jednak długofalowe efekty i stopniowe zwiększanie pozycji w wyszukiwarce daje o wiele bardziej wymierne korzyści dla Twojej firmy, do których zaliczyć można:

  • pozyskanie nowych klientów z Niemiec,

  • powiększenie rynku zbytu o rynek zachodni,

  • rozpoznawalność polskiej marki w Niemczech,

  • zwiększenie sprzedaży, a tym samym zwiększenie zysku.

Jeśli i Ty również jesteś zainteresowany promocją swoich usług w Niemczech, skontaktuj się z nami.

[:]