Pozycjonowanie UK

Jeśli sprzedajesz produkty w sieci i szukasz nowych, korzystnych rynków zbytu powinno Cię zainteresować wejście na rynki inne niż Polski. Zobacz dlaczego…

Czy wiesz, że w Wielkiej Brytanii 74% internautów decyduje się na zakupy w sieci? Co ciekawe polskie produkty są świetnie odbierane i poszukiwane zarówno przez rodzimych mieszkańców wysp jak też przez mieszkających tam Polaków. Zdecydowanie warto taką sytuację wykorzystać z korzyścią dla swojej firmy. Jak to zrobić? Wystarczy zamówić pozycjonowanie UK.

Pozycjonowanie UK

Jak wiemy, pozycjonowanie stron i sklepów jest obecnie nieodzowne, jeśli ktokolwiek chce zaistnieć w Internecie. Stworzenie imponującej strony nie wystarczy, aby zdobywać klientów, którzy wykorzystując Internet szukają różnorodnych usług oraz artykułów. Bez względu na to czy pozycjonowanie ma na celu wypromowanie Twojej firmy w kraju czy za granicą, jest faktem, że jeśli chcesz być widoczny w Internecie i zyskiwać duże pieniądze musisz pozycjonować swoją witrynę, żeby nie zniknąć ze zwoją ofertą wśród licznej konkurencji.

Anglicy kupują polskie towary.

Rynek e-commerce w Wielkiej Brytanii jest najbardziej rozwiniętym rynkiem w Europie, bo aż 8,3% PKB stanowią tam właśnie zakupy internetowe. Wśród najczęściej kupowanych przez mieszkańców Wielkiej Brytanii produktów wymieniane są takie kategorie jak:

  • odzież
  • sprzęt i akcesoria sportowe
  • sprzęt AGD
  • kosmetyki
  • meble
  • części motoryzacyjne


Dlaczego watro wykorzystać możliwości brytyjskiego rynku?

„Co sprawia, że nasze rodzime produkty świetnie sprzedają się w Wielkiej Brytanii?”

Na to pytanie można by długo szukać odpowiedzi, która tak naprawdę jest prosta. Generalnie rzecz ujmując są dwa czynniki, dzięki którym ta sytuacja ma miejsce.

Po pierwsze – jakość naszych produktów zdecydowanie robi wrażenie. Polscy producenci mają produkty zdecydowanie wyróżniające się wśród konkurencji i dlatego nasze firmy odbierane są jako rzetelne, a ich produkty za naprawdę dobre jakościowo.

Drugi czynnik – to po prostu pieniądze. Anglik chętnie sięgnie po produkt, który może kupić za granicą i zamówić do domu, bo po przeliczeniu i tak zapłaci mniej niż gdyby kupił u siebie. Często te różnice w cenach są ogromne a to właśnie stanowi gigantyczny potencjał.

Co wyróżnia ofertę naszej Agencji?

CIĄGŁA KONTROLA

Rozumiemy, jak znacząca jest dla klientów z którymi podejmujemy współpracę kontrola wyników naszej pracy, dlatego oprócz comiesięcznych raportów z opisem naszych działań, dajemy Ci możliwość dozorowania efektów jakie daje pozycjonowanie UK przy użyciu przeróżnych narzędzi. Dzięki temu, wiesz za co płacisz i śpisz spokojnie.

Zyski jakie da Ci Pozycjonowanie UK:

1. pozyskanie klientów z nowego rynku
2. zwiększenie dochodów finansowych
3. wzrost znaczenia marki
4. nowe możliwości rozwoju

Co zyskujesz zamawiając u nas pozycjonowanie UK?

Certyfikat SSL Gratis

Do usługi pozycjonowania, wszystkim klientom instalujemy bezpłatnie SSL, który aktualnie ma duży wpływ na pozycjonowanie strony i jej postrzeganie przez odbiorców. Certyfikat będzie aktywny na Twojej stronie przez cały czas naszej współpracy.

Miesięczne raporty

Rezultaty naszych działań zostają w każdym miesiącu zebrane a także zaprezentowane w formie raportu. Co więcej udostępniamy Ci narzędzia do obserwowania pozycji wybranych słów kluczowych, które pokazują bieżące pozycje w wynikach wyszukiwania.

[:]