Instalacja Strony WWW/CMS na VPS lub Serwerze Dedykowanym.

Jeśli planujesz stworzenie strony internetowej, za którą zwykłe konto hostingowe może nie nadążyć, lub szukasz dla siebie idealnego serwera zapewniającego wygodę i swobodę – mamy dla Ciebie rozwiązanie.

Kiedy przyda się serwer VPS lub dedykowany?

Przy tworzeniu pierwszych stron internetowych zazwyczaj korzystamy ze zwykłego konta hostingowego. Przeważnie jest to dobre rozwiązanie. Niestety wraz z rozwojem firmy okazuje się, że nie jest to wystarczające ze względu na brak możliwości dostosowania serwera do naszych potrzeb oraz inne ograniczenia.

W takiej sytuacji od dostawcy hostingowego możemy otrzymać informację o zbyt dużym obciążeniu w stosunku do zakupionego przez nas hostingu. Rozwiązaniem są serwery VPS lub serwery dedykowane o których warto pomyśleć już teraz, jeśli chcesz uniknąć takich sytuacji w przyszłości.

VPS komputer

Tworzymy strony i sklepy internetowe na VPS i serwerach dedykowanych!

Kilka informacji, które pomogą Ci zdecydować, który z dostępnych serwerów będzie dla Ciebie odpowiedni:

Serwer VPS

W przypadku korzystania z serwera VPS nadal korzystamy z hostingu, który jest współdzielony, aczkolwiek każdy użytkownik ma swój własny, prywatny serwer wirtualny. Zalety serwera VPS to przede wszystkim ogromne możliwości konfiguracji, oraz możliwość posiadania unikalnego adresu IP. Dodatkowo możemy zmienić przydzielone nam miejsce na dysku, RAM czy CPU a sam serwer będzie z pewnością tańszy niż dedykowany. Warto dodać, że jest to tylko kilka z zalet jakie oferuje swoim użytkownikom VPS.

Serwer Dedykowany

Serwer dedykowany to kolejne rozwiązanie skierowane w szczególności do firm, które wymagają specyficznych dostosowań i generują ogromne obroty. Korzystając z niego możemy przystosować do swoich potrzeb np. system operacyjny lub niezbędne oprogramowanie. Dzięki temu, że jest on całkowicie prywatny, jest również ogromnie wydajny, ponieważ wszystkie jego parametry pozostają do dyspozycji tylko dla nas. Biorąc pod uwagę fakt, że jesteśmy jedynym użytkownikiem, i nie musimy brać pod uwagę opinii innych, zapewnia nam całkowitą wolność działania.

serwerownia VPS

W dziale OFERTA znajdziesz wszystkie informacje na temat stron internetowych, systemów zarządzania treścią CMS oraz sklepów on-line, jakie tworzymy dla Naszych Klientów.

Przejdź do zakładki PORTFOLIO aby obejrzeć przykładowe realizacje projektów, które wykonaliśmy.