Sklepy Internetowe w UK

Perfekcyjnie zaprojektowany Sklep Internetowy

jest intuicyjny,  bezpieczny

oraz przyjazny w obsłudze dla Klienta  

Sklepy Internetowe w UK – dlaczego warto ?

Brytyjski e-Commerce jest zdecydowanie  najbardziej rozwiniętym rynkiem. Zakupy internetowe  stanowią 8.3% PKB Wielkiej Brytanii. Jest to najwyższy udział handlu on-line na świecie. Wielka Brytania ma również jeden z najwyższych wskaźników dostępu do internetu. Według raportów OECD zajmuje piąte miejsce wśród krajów rozwiniętych.

Ponad 76% dorosłych Brytyjczyków aktywnie korzysta z Internetu. 95% decyduje się na zakupy online. Najczęściej kupowane produkty to odzież, sprzęt i akcesoria sportowe, sprzęt AGD, kosmetyki, meble oraz części zamienne branży motoryzacyjnej.

Jak donosił Daily Mail (art. Z dnia 16.08.2017):
  •  95% Brytyjczyków robi zakupy via Internet,
  •  1 na 4 osoby przynajmniej raz w tygodniu robi zakupy online,
  •  1 na 5 osób używa do tego tabletu a 1 na 10 smartfonu,
  •  £91 bilionów zostało wydane na zakupy online w roku 2015.

Sklepy Internetowe – dlaczego tak popularne

  Możliwość porównania cen danego towaru/usługi,

  Możliwość sprawdzenia opinii o danym produkcie oraz sprzedawcy,

  Komfort zakupów we własnym domu w wygodnym dla klienta czasie,

  Możliwość powrotu do asortymentu w każdej chwili, na różnych urządzeniach, przed podjęciem wstecznej decyzji o jego zakupie,

  Sklepy internetowe oferują niższe ceny,

  Możliwość sprawdzenia stanów magazynowych.

  Wysyłka towaru pod wskazany adres,

  Wysyłka i zwrot często są w cenie zakupu.

Co wyróżnia nasze sklepy internetowe

sklepy internetowe co.uk

Bezpieczeństwo

Funkcjonalność

Przejrzystość

sklepy internetowe co.uk

Nowoczesny Design

Są przyjazne dla Klienta

Każdy sklep przez nas zbudowany jest bezpieczny, zintegrowany z wybranym przewoźnikiem a także szybkimi płatnościami elektronicznymi,umożliwia kontrole cen oraz stanów magazynowych i co najistotniejsze gwarantuje przyjazną i profesjonalną obsługę 24/7 na przeróżnych urządzeniach (technologia RWD). Naszym klientom zapewniamy instruktaż obsługi sklepu a także jako bonus działania promocyjne w sieci (SEO) przez m-c.

Nadal zastanawiasz się nad własnym sklepem on-line?

Niezależnie od rodzaju branży, produktów czy usług które masz do zaoferowania sklep internetowy umożliwi pozyskanie nowych odbiorców oraz zwiększy dochód firmy.  Nie polegaj wyłącznie na portalach sprzedażowych/aukcyjnych, które bardzo często pobierają wysokie prowizje. Zainwestuj w swój własny sklep.

Dlaczego my?

Indywidualne podejście

Zdajemy sobie sprawę, że każda firma, choćby z tej samej branży jest całkowicie inna. Nie ma ogólnej recepty na sukces, nasza Agencja do każdego  klienta podchodzi  indywidualnie. Nie musisz na wszystkim się znać – to my dopasujemy dla potrzeb twojej  firmy odpowiednie rozwiązania.

Dedykowany  opiekun

Każdy Klient posiada przydzielonego indywidualnego opiekuna, który jest do jego dyspozycji jak również służy pomocą i poradą w każdej sytuacji. Czuwamy nad sukcesem Twojej firmy, dbając o jak najlepsze  rezultaty wszystkich prowadzonych przez naszą Agencję działań.

Wparcie zespołu

Jeśli zleciłeś nam utworzenie strony bądź też sklepu internetowego i nie umiesz sobie poradzić z jego obsługą, lub coś przysparza Ci trudności – masz możliwość zwrócić się do nas o pomoc. Bez dodatkowych opłat pomożemy Ci rozwiązać problem, wyjaśnimy wątpliwości i pokażemy co i jak.

Sklepy Internetowe co.uk – zacznij przygodę z E-commerce

Jeżeli jesteś zdecydowany i chcesz sprzedawać w Internecie, wykorzystaj formularz kontaktowy, już teraz napisz do nas i zapytaj o ofertę.