Strony Internetowe Rzeszów

Agencja Reklamowa SEMTAK oferuje tworzenie stron i sklepów internetowych klientom indywidualnym oraz biznesowym z Rzeszowa jak również jego okolic. Rzeszów to jedno z najprężniej rozwijających się miast w Polsce – jako miasto pod względem wzrostu gospodarczego zajmuje drugie miejsce w naszym kraju.

Zadbaj o swój wizerunek

Nasza agencja oferuje tworzenie stron dopasowanych do branży i potrzeb Twojej firmy, tak aby jak najlepiej zareklamować Ciebie i Twoje usługi ale także zachęcić Twoich klientów do dalszego kontaktu z Tobą. Pragniemy stworzyć dla Ciebie idealnie dopasowaną do Ciebie lub Twojej Firmy stronę www – intuicyjną, kreatywną przyjemną dla oka, lecz najważniejsze funkcjonalną, opartą na nowoczesnych technologiach. Wiemy, jak sprawić, aby Twoja firma była reprezentowana przez witrynę, która będzie odzwierciedlać charakter Twojej marki i prezentować Cię i Twoją firmę z jak najlepszej strony.

Pomyśl o przyszłości i możliwościach jakie daje nowoczesny e-marketing i zainwestuj w profesjonalną stronę internetową. Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą w celu przedstawienia Ci naszej oferty.

Eksperci przewidują, że w najbliższych latach Rzeszów i Warszawa będą jedynymi miastami w Polsce, gdzie nie będzie ubywać mieszkańców. To najlepszy dowód na to, że ludzie chcą tu przychodzić mieszkać i pracować, a to gwarantuje nam dalszy rozwój.

– ocenia Tadeusz Ferenc, Prezydent Miasta Rzeszów

Jak ważnym jest posiadanie witryny w dobie Internetu?

Sprawdź, liczby nie kłamią!

0%
Od­wie­dza­ją­cych weryfikuje fir­mę na pod­sta­wie www.
0%
kupuje poprzez Internet i z roku na rok liczba ta rośnie.
0%
Klien­tów po­szu­ku­je in­for­ma­cji o firmie w Internecie.
0%
Ruchu na stronie pochodzi z urządzeń mobilnych.
strony internetowe rzeszów

Strony internetowe Rzeszów – jak działamy?

Głównym zadaniem strony internetowej jest przedstawienie firmy i oferowanych przez nią usług poprzez umieszczenie na niej najważniejszych informacji tj. oferta czy sposób kontaktu. Powinna ona być przydatna, czytelna i przejrzysta, aby prowadzić użytkownika do informacji, jakich poszukuje. Bardzo istotna jest szata graficzna zwłaszcza w tak rozwijającym się mieście jakim jest Rzeszów – jest to rzecz, która wyróżni Cię na rynku. Opracowując projekt gruntownie omawiamy z klientem wizerunek przedsiębiorstwa i marki tak, aby projekt odpowiadał istocie prowadzonej działalności, a równocześnie był niepowtarzalny, nowoczesny przyciągający spojrzenie potencjalnych odbiorców.

Masz już stronę WWW?

Sprawdź co jeszcze możemy Ci zaproponować!

Optymalizacja strony – SEO

Jeżeli zauważyłeś spadek ruchu na swojej stronie, nie zastanawiaj się dłużej, co musisz zrobić by zainteresować klientów – często wystarczy dokonać niewielkich korekt. Zleć nam audyt strony www, po którym otrzymasz dokładny wykaz słabych i mocnych stron twojego serwisu. Oferujemy także wykonanie optymalizacji strony za Ciebie.

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron jest dziś niezbędne, jeżeli chcesz być widoczny w Internecie. Zrobienie doskonałej strony internetowej nie wystarczy, aby zdobywać klientów, którzy wykorzystując Internet. Dlatego, jeśli chcesz być widoczny w sieci i rozwijać swój zasięg w Internecie zacznij już teraz pozycjonować swoją stronę.

Obsługa i ochrona strony

Niestety często klienci zapominają że stworzenie strony i jej promocja to niestety nie wszystko. Częste zmiany w algorytmach wyszukiwarek oraz przeglądarek wymagają aktualizacji, w przeciwnym razie strona jest narażona na ataki hakerów. Zleć nam opiekę nad twoją stroną, a nie będziesz musiał martwić się o ataki hakerów lub ewentualne straty.