Profesjonalna Strona WWW
to pierwszy i nadrzędny krok
jaki powinieneś wykonać aby zapewnić
swojej firmie rozkwit.

Strony WWW Dębica – zalety:

Aby utworzyć stronę internetową najpierw powinno się bardzo dobrze poznać potrzeby Klienta. obowiązkowym jest poznanie branży, produktów /usług oraz specyfiki środowiska konsumentów. Profesjonalnie stworzona witryna ma służyć nie tylko posiadaczowi, ale przede wszystkim obecnym i potencjalnym konsumentom. Powinna ona być praktyczna, przejrzysta, aby prowadzić użytkownika do informacji, których szuka.

Użyteczna, Intuicyjna
Stosowna, intuicyjna nawigacja oraz klarowna grafika i właściwe treści spowodują, iż Twoi Klienci ,bez problemu znajdą informacje których szukają.

Nowoczesna:
Jest stworzona zgodnie z aktualnymi standardami i wymaganiami. Będzie wyświetlała się prawidłowo, niezależnie od oprogramowania urządzenia Twojego klienta.

Łatwa w zarządzaniu:
Oparta o System zarządzania Treścią, za pomocą którego, bezproblemowo będziesz zarządzać stroną, aktualizować informacje, dorzucać sekcje, zdjęcia i relacje z eventów.

Dostosowana do wyświetlenia się na rozmaitych urządzeniach (responsywna)
Każda zbudowana przez nas strona, dzięki technologii RWD automatycznie dopasowuje się do rozmiaru ekranu urządzeń takich jak laptopy, tablety czy smartfony.

Zoptymalizowana pod katem SEO :
Od początku pracując nad stroną dbamy, żeby była ona przyjazna wyszukiwarkom oraz przygotowana pod pozycjonowanie (SEO). Dzięki temu o wiele szybciej zdobędziesz wysokie pozycje.

Odpowiada na potrzeby Konsumenta
 Szczegółowo konsultujemy z klientem wizerunek przedsiębiorstwa i marki, aby projekt odpowiadał istocie prowadzonej działalności, był oryginalny, nowoczesny i przyciągał wzrok potencjalnych odbiorców.

Internet to w współczesnych czasach źródło informacji, miejsce zakupów nowych wyrobów, usług. Jak wynika z badań dokonanych przez Millward Brown SMG/KRC na zlecenie Rzetelnej Firmy Internet to także miejsce, w którym 81% potencjalnych kontrahentów weryfikuje i sprawdza niezawodność firmy / sprzedawcy.

W związku z tym firmowa strona internetowa nie może być dziełem przypadku. Powinna ona być dopracowana, szczegółowo prezentować ofertę firmy i ją samą, posiadać przejrzystą szatę graficzną, być intuicyjną, czyli płynnie kierować użytkownika do wiadomości, których szuka dodatkowo być responsywna tzn. winna poprawnie się wyświetlać się niezależnie od formatu urządzenia.

Firmowa Strona Internetowa – jak przebiega proces realizacji:

1. Konsultujemy z Klientem, zakres wykonywanej usługi, potrzeby oraz oczekiwania, poznajemy branżę, produkty oraz cele jakie nowo powstała strona będzie spełniać, omawiamy szatę graficzną.

2. Wspólnie z Klientem ustalamy poszczególne funkcje dostępne na stronie internetowej, wybieramy technologię,
system zarządzania i narzędzia analityczne witryny.

3. Przystępujemy do realizacji projektu, tworzymy wartościowe treści, opracowujemy grafikę,
systematycznie informujemy klienta o postępach prac.

4. Strona zostaje zoptymalizowana pod kątem SEO, poddana testom oraz weryfikacjom, po uzyskaniu satysfakcjonujących
wyników publikujemy stronę.

Czy wiesz, że 

26 mln Polaków korzysta z Internetu, co stanowi aż 67% całej populacji z czego 74% użytkowników deklaruje korzystanie przynajmniej raz dziennie!

Nie czekaj dłużej z decyzją – skontaktuj się z nami i zamów firmową Stronę Internetową!