Profesjonalna i Nowoczesna Strona Internetowa Twojej Firmy

to pierwszy i kluczowy krok

jaki powinieneś wykonać

aby zapewnić swojej firmie progres

INTERNET to w dzisiejszych czasach źródło informacji, miejsce poszukiwania nowych produktów, usług. Jak wynika z badań przeprowadzonych przez Millward Brown SMG/KRC na zlecenie Rzetelnej Firmy Internet to także miejsce, gdzie 81% potencjalnych klientów, nabywców weryfikuje i sprawdza rzetelność przedsiębiorstwa / sprzedawcy.
Dlatego też Firmowa Strona Internetowa nie może być dziełem przypadku. Powinna ona być dopracowana, dokładnie przedstawiać ofertę firmy, informacje o niej, posiadać przejrzystą szatę graficzną, być intuicyjną, czyli płynnie prowadzić użytkownika do informacji, których szuka oraz być responsywna tzn. wyświetlająca się niezależnie od formatu urządzenia.

Strony WWW Jarosław – zalety tworzonych przez nas stron firmowych:

Ażeby stworzyć skuteczną i spełniająca swoje zadania stronę internetową najpierw trzeba poznać  potrzeby jej właściciela i jego oczekiwania. Koniecznym jest zapoznanie się z  branżą, jej specyfiką, produktami /usługami a także rodzajem potencjalnych konsumentów. Profesjonalnie stworzona witryna ma służyć nie tylko właścicielowi ale głównie obecnym i potencjalnym odbiorcom. 

Praktyczna, Intuicyjna

Stosowna, intuicyjna nawigacja oraz przejrzysta grafika i właściwe treści spowodują, iż Twoi Klienci bez problemu odnajdą to czego szukają.

Łatwa w administrowaniu

Oparta o System Zarządzania Treścią, dzięki któremu można sprawnie zarządzać stroną, uaktualniać informacje, dodawać zdjęcia i relacje z firmowych eventów.

Responsywna 

Każda stworzona przez nas strona, dzięki technologii RWD jest dostosowana do prawidłowego wyświetlenia się na różnych urządzeniach takich jak laptopy, tablety czy smartfony.

Jest odpowiedzią na potrzeby Klienta

Opracowując projekt omawiamy wizerunek firmy i marki, aby ten był adekwatny do danej branży, nowoczesny i przyciągał nowych odbiorców.

Zoptymalizowana pod kątem SEO

Od początku pracując nad stroną dbamy, aby była ona przyjazna Google a także przygotowana pod pozycjonowanie, by szybciej osiągnęła wysokie pozycje.

Firmowa Strona Internetowa – jak przebiega proces realizacji:

Konsultujemy z Klientem, zakres wykonywanej usługi, wymogi a także oczekiwania, poznajemy branżę, produkty oraz cele jakie nowo powstała strona będzie spełniać, omawiamy szatę graficzną.

Wspólnie z Klientem ustalamy poszczególne funkcje dostępne na stronie, selekcjonujemy technologię, system zarządzania treścią i narzędzia analityczne witryny.

Przystępujemy do realizacji projektu, tworzymy wartościowe treści, opracowujemy grafikę, systematycznie informujemy klienta o postępach prac.

Strona zostaje zoptymalizowana pod kątem SEO, poddana pomiarom oraz weryfikacjom, po uzyskaniu satysfakcjonujących rezultatów publikujemy stronę.

Wyłącznie efektywna Strona Internetowa

wypromuje Twoją Firmę jako wartą zaufania,

Ciebie jako specjalistę w swojej branży.