Wyłącznie efektywna Strona Internetowa

wypromuje Twoją Firmę jako wartą zaufania,

Ciebie jako specjalistę w swojej branży.

Strony Internetowe Ropczyce – atuty:

Aby utworzyć stronę internetową w pierwszej kolejności trzeba bardzo dobrze zrozumieć potrzeby Klienta. obowiązkowym jest poznanie branży, produktów /usług a także specyfiki środowiska konsumentów. Profesjonalnie stworzona witryna ma służyć nie tylko posiadaczowi, ale głównie obecnym i potencjalnym odbiorcom. 

Praktyczna, Intuicyjna
Stosowna, intuicyjna nawigacja oraz przejrzysta grafika i właściwe treści spowodują, iż Twoi Klienci bez problemu odnajdą to czego szukają

Nowoczesna
Jest zbudowana zgodnie z obowiązującymi standardami i wymaganiami.Będzie wyświetlała się prawidłowo, bez względu na oprogramowania i rodzaj sprzętu  klienta.

Łatwa w administrowaniu
Oparta o System Zarządzania Treścią (CMS), dzięki któremu można sprawnie zarządzać stroną, uaktualniać informacje, dodawać zdjęcia lub relacje z firmowych eventów.

Responsywna 
Każda stworzona przez nas strona, dzięki technologii RWD jest dostosowana do wyświetlenia się na przeróżnych urządzeniach, automatycznie dopasowuje się do rozmiaru ekranu laptopów, tabletów czy smartfonów.

Jest odpowiedzią na potrzeby Klienta
Opracowując projekt gruntownie omawiamy wizerunek firmy i marki, aby ten odpowiadał istocie prowadzonej działalności, był niepowtarzalny, nowoczesny, przyciągający spojrzenie potencjalnych odbiorców.

Zoptymalizowana pod katem SEO
Od samego początku pracując nad stroną dbamy, aby była ona przyjazna wyszukiwarkom a także przygotowana pod późniejsze pozycjonowanie (SEO). Dzięki temu  szybciej osiągniesz górne pozycje.

Firmowa Strona Internetowa – jak przebiega proces realizacji:

Konsultujemy z Klientem, zakres wykonywanej usługi, potrzeby oraz oczekiwania, poznajemy branżę, produkty oraz cele jakie nowo powstała strona będzie spełniać, omawiamy szatę graficzną.

Wspólnie z Klientem ustalamy poszczególne funkcje dostępne na stronie internetowej, wybieramy technologię, system zarządzania i narzędzia analityczne witryny.

Przystępujemy do realizacji projektu, tworzymy wartościowe treści, opracowujemy grafikę, systematycznie informujemy klienta o postępach prac.

Strona zostaje zoptymalizowana pod kątem SEO, poddana testom oraz weryfikacjom, po uzyskaniu satysfakcjonujących wyników publikujemy stronę.

Profesjonalna Strona Internetowa pozwoli Ci zaistnieć na krajowym i światowym rynku. Jej stworzenie to pierwszy i najważniejszy krok do rozwoju Twojego przedsiębiorstwa.
Nie czekaj dłużej z decyzją – skontaktuj się z nami i zamów stworzenie własnej wizytówki!