F i r m o w a   S t r o n a   W W W

to możliwość przedstawienia firmy, zakresu oferowanych

usług i ułatwienie klientom nawiązania z Tobą kontaktu.

Posiadanie  firmowej strony www jest niezwykle ważne,

jeżeli zależy Ci na umacnianiu reputacji oraz pogłębianiu

relacji z klientem.

Internet to w współczesnych czasach źródło informacji, miejsce wyszukiwania nowych towarów, usług. Jak wynika z badań przeprowadzonych przez Millward Brown SMG/KRC na zlecenie Rzetelnej Firmy Internet to również miejsce, w którym 81% potencjalnych odbiorców weryfikuje i sprawdza rzetelność przedsiębiorstwa / sprzedawcy.

Firmowa strona internetowa powinna ona być dopracowana, dokładnie przedstawiać ofertę firmy i ją samą, dysponować transparentną szatę graficzną, być intuicyjną, czyli płynnie prowadzić klienta do wiadomości, których szuka a także być responsywna tzn. winna poprawnie się wyświetlać się bez względu na format urządzenia.

Profesjonalna strona www to pierwszy i najważniejszy krok jaki powinieneś zrealizować aby zapewnić swojej firmie rozwój.

Tworzenie stron WWW Tarnobrzeg – jakie są nasze strony

Nowoczesne

Stosowna, intuicyjna nawigacja oraz przejrzysta grafika i odpowiednie treści spowodują, iż Twoi Klienci bez problemu odnajdą to czego szukają. Strona jest zbudowana zgodnie z aktualnie obowiązującymi  standardami i wymaganiami.

Łatwe w administrowaniu:

Oparta o system zarządzania treścią (CMS)za pomocą którego, niezależnie od umiejętności programowania będziesz sprawnie zarządzać stroną, aktualizować informacje czy uzupełniać dodatkowe sekcje lub zdjęcia i relacje z znaczących eventów.

Zoptymalizowane pod kątem SEO:

Od samego początku pracując nad stroną dbamy, aby była ona przyjazna wyszukiwarkom a także przygotowana pod późniejsze pozycjonowanie (SEO). Dzięki temu o wiele szybciej zdobędziesz wysokie pozycje i nie wydasz na uzupełniający Audyt SEO.

Dostosowane do wyświetlenia się na przeróżnych urządzeniach (responsywna)

Każda postawiona przez nas strona, dzięki technologii RWD automatycznie dostosowuje się do formatu ekranu urządzeń takich jak laptopy, tablety czy smartfony.

Ja wygląda proces tworzenia strony WWW:

1.

Konsultujemy z Kontrahentem jego potrzeby oraz oczekiwania, poznajemy branżę, produkty oraz cele jakie nowo powstała strona będzie realizować, omawiamy szatę graficzną.

2.

Wspólnie wyznaczamy poszczególne funkcje dostępne na stronie, wybieramy technologię oraz narzędzia analityczne witryny, które będą dostarczały danych statystycznych.

3.

Przystępujemy do realizacji przedsięwzięcia, tworzymy wartościowe teksty, opracowujemy grafikę, wprowadzamy rozwiązania systematycznie raportujemy klienta o postępach prac.

4.

Strona zostaje poddana testom oraz zoptymalizowana pod kątem SEO. Po uzyskaniu zadowalających wyników publikujemy stronę oraz szkolimy Klienta w jej administrowaniu.

Wyłącznie skuteczna strona wypromuje Twoją Firmę jako wartą zaufania, ciebie jako specjalistę w swojej branży a w rezultacie powiększy Twoje przychody.

Tworzenie Stron WWW Tarnobrzeg – zamów Firmową Stronę Internetową już dzisiaj!

Jeżeli jeszcze nie posiadasz strony www lub obecna strona nie spełnia twoich oczekiwań, nie kreuje pożądanego ruchu, wykorzystaj formularz kontaktowy i napisz do nas. Wycena usługi jest darmowa.