Tylko skuteczna strona internetowa

wypromuje Twoją Firmę jako wartą zaufania,

Ciebie jako specjalistę w swojej branży

a w efekcie powiększy Twoje zyski.

Tworzenie Strony Internetowej – od czego zaczynamy?

Aby utworzyć stronę internetową wpierw należy bardzo dobrze poznać potrzeby Klienta. Koniecznym jest poznanie branży, wyrobów /usług oraz specyfiki środowiska konsumentów. Profesjonalnie stworzona witryna ma służyć nie tylko posiadaczowi, ale przede wszystkim aktualnym i potencjalnym konsumentom.

Powinna ona być przydatna, przejrzysta, aby prowadzić użytkownika do informacji, jakich poszukuje. Bardzo istotna jest szata graficzna. Opracowując projekt gruntownie omawiamy z klientem wizerunek przedsiębiorstwa i marki tak, aby projekt odpowiadał istocie prowadzonej działalności, a równocześnie był niepowtarzalny, nowoczesny przyciągający spojrzenie potencjalnych odbiorców.

Skuteczna witryna – jaka jest nasza strona internetowa?

Użyteczna, Intuicyjna

Stosowna, intuicyjna nawigacja oraz przejrzysta grafika i właściwe treści spowodują, iż Twoi Klienci bez problemu odnajdą to czego szukają

Nowoczesna:

Jest zbudowana zgodnie z obowiązującymi standardami i wymaganiami.Będzie wyświetlała się prawidłowo, bez względu na oprogramowania i rodzaj urządzenia Twojego klienta.

Łatwa w zarządzaniu:

Oparta o system zarządzania treścią (CMS)za pomocą którego, niezależnie od kwalifikacji programowania będziesz sprawnie zarządzać stroną, aktualizować informacje lub dodawać dodatkowe sekcje lub zdjęcia i relacje z ważnych eventów.

Zoptymalizowana pod katem SEO

Od samego początku pracując nad stroną dbamy, aby była ona przyjazna wyszukiwarkom a także przygotowana pod późniejsze pozycjonowanie (SEO). Dzięki temu znacznie szybciej zdobędziesz wysokie pozycje i nie wydasz na uzupełniający Audyt SEO.

Dostosowana do wyświetlenia się na rozmaitych urządzeniach (responsywna)

Każda zbudowana przez nas strona, dzięki technologii RWD automatycznie dopasowuje się do formatu ekranu urządzeń takich jak laptopy, tablety czy smartfony.

Tworzenie Strony Internetowej  – etapy realizacji

tworzenie strony internetowej

Analiza potrzeb

Zbieramy informacje, sprawdzamy możliwości

tworzenie strony internetowej

Wybór rozwiązań

Ustalamy funkcjonalność, wybieramy technologię

Realizacja

Pracujemy nad projektem, konsultujemy postęp prac

tworzenie strony internetowej

Wdrożenie

Testujemy, weryfikujemy, wdrażamy

Profesjonalna strona internetowa to pierwszy i najważniejszy krok jaki powinieneś wykonać aby zapewnić swojej firmie rozwój. 

Kontakt

Naszą Agencję Reklamową tworzy grupa kreatywnych i pełnych pasji ludzi gotowych do współpracy z Tobą. 

Dobrze zaprojektowana i prawidłowo wykonana strona internetowa sprawi, iż Twoi klienci, w zależności od postawionych przez ciebie celów zdecydują się na dokonanie zakupu, zlecą wykonanie usługi, zapiszą się do newsletteru bądź wypełnią formularz kontaktowy.