Darmowy Audyt Strony

Pozwoli odnaleźć i wyeliminować błędy, przez które klienci nie znajdują Twojej oferty w Google.

Znasz to uczucie, kiedy ogromne starania i masa środków finansowych zainwestowanych w stworzenie rewelacyjnej strony www, nie przynoszą oczekiwanych korzyści. W rezultacie, po wielu wysiłkach niewielu klientów trafia na Twoją stronę, lub szybko ją opuszcza. Jaka przyczyna może się za tym kryć?

Darmowy audyt strony

Daj spokój z zastanawianiem się! Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie jakim jest darmowy audyt.

Przeprowadzenie audytu pozwoli wykryć słabe strony i pojawiające się w witrynie błędy, które można łatwo przeoczyć, a które w praktyce doprowadzają do sytuacji, że klienci szybko znikają. Wyniki audytu pozwolą Ci dostosować stronę do najnowszych standardów jakich oczekują klienci (i wyszukiwarki!).

Sprawdź jak wydajna i użyteczna jest Twoja strona firmowa, zamawiając darmowy audyt strony!

Jak działa darmowy audyt strony internetowej?

Pod pojęciem audytu kryje się tak naprawdę bardzo wnikliwa analiza, która umożliwia wykrywanie różnego rodzaju błędów. Błędy w zależności od ich rodzaju maja wpływ na postrzeganie strony przez użytkowników, którzy Cie odwiedzą a także przez wyszukiwarki, które indeksują stronę. Często podczas audytu ujawniają się problemy, które mogły zostać niezauważone podczas tworzenia strony lub też problemy jakie wynikły z biegiem czasu i ze zmianą internetowych standardów.

Co składa się na wykonywany przez nas audyt?

Analiza
użyteczności

w której sprawdzamy czy potencjalni klienci trafiający na stronę są w stanie szybko odnaleźć potrzebne informacje, sekcje, produkty, itp.

Analiza
graficzna

dotycząca nawigacji, układu strony, czytelności oraz doboru barw.

Analiza
techniczna

dzięki, której sprawdzimy czy występują techniczne problemy z responsywnością strony, przejrzystością i czytelnością.

Analiza
merytoryczna

weryfikujemy informacje pod kątem merytorycznym, czy zgadzają się one ze stanem faktycznym lub nie wprowadzają klientów w błąd.

SEO
Analiza

pozwalająca nam sprawdzić jak strona prezentuje się pod względem dostosowania do wymogów wyszukiwarek i robotów indeksujących.

Poznaj możliwości jakie stoją przed Twoją firmą – skontaktuj się z nami i zamów darmowy audyt strony!