SEO

SEO2018-05-02T15:56:03+00:00

Pozycjonowanie Stron Internetowych

Pozycjonowanie, które występuje także pod nazwą Optymalizacja SEO (ang.) Search Engine Optimization, to szereg różnorodnych zabiegów, które mają na celu osiągnięcie wysokiej pozycji strony w wyszukiwarkach.

Strony Internetowe możemy obecnie liczyć w milionach, jeśli nie w miliardach – a to wcale nie ułatwia nam dotarcia z naszą ofertą do klienta. Jak więc znaleźć się w TOP10? i co to w ogóle oznacza dla Ciebie i Twojego biznesu?
Zacznijmy od faktu:

Przeciętny użytkownik poszukujący w Internecie danego produktu lub usługi, wpisuje swoje zapytanie w wyszukiwarkę. Okazuje się że ponad 90% z nas przegląda tylko pierwszą stronę wyników tak zwane TOP10.

Co jeśli nasza witryna znajduje się na kolejnych stronach? Niestety, jest ona wtedy zupełnie niewidoczna dla Klientów.

Dzięki odpowiedniemu pozycjonowaniu strony internetowej lub sklepu, możemy sprawić, że Twoja strona znajdzie się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania. Dzięki czemu potencjalny Klient bez problemu będzie mógł zapoznać się z Twoją ofertą lub dokonać zakupu, a Ty szybko zauważysz zwiększenie ruchu na stronie co przełoży się na Twoje zyski.

Dodatkowo, firmy znajdujące się na czołowych pozycjach są uznawane za naturalnych liderów w branży. Skutkuje to zwiększeniem zaufania zarówno do firmy jak i do marki.

Pozycjonowanie Stron Internetowych a Pozycjonowanie Sklepów Internetowych różni się w niektórych aspektach oraz wymaga innego nakładu pracy przez co koszt pozycjonowania sklepów internetowych może być większy oraz różny w zależności od ilości produktów oraz asortymentu który chcemy sprzedać.

Skorzystaj z formularza po prawej stronie i skorzystaj z darmowej wyceny już teraz!

Samo pozycjonowanie to proces bardzo złożony,

który polega na optymalizacji serwisu pod kątem interesujących nas fraz kluczowych. Jest mnóstwo aspektów technicznych, o które należy zadbać aby osiągnąć wysokie pozycje.

Należy tu wymienić przede wszystkim jakość strony pod względem treści i optymalizacji – ma to ogromny wpływ na pozycję, gdyż Google docenia strony, które są przyjazne dla użytkowników.

Inne elementy bardzo istotne to konkurencja a także ilość i jakość linków prowadzących do naszej witryny. Trzeba też brać pod uwagę, że proces pozycjonowania stron internetowych nie jest natychmiastowy.

Często przez pierwsze kilka miesięcy możemy nie zauważać znacznej różnicy i należy o tym pamiętać. Oczywiście są firmy, które obiecują szybki wzrost pozycji, ale często zdarza się że prowadzone przez nich działania są nieuczciwe i nieetyczne a dodatkowo wręcz niebezpieczne.

Tym samym możesz narazić swoją stronę że otrzyma ona filtra lub zostanie usunięta całkowicie z wyników wyszukiwania. Co może mieć poważne konsekwencje dla Twojego biznesu.

Dlaczego Warto?

  • Atrakcyjne modele Cenowe
  • Bezpieczne metody pozycjonowania
  • Indywidualny konsultant
  • Wysoka skuteczność
  • Pełny dostęp online do wyników

Jak pracujemy?

  • Analiza Strony
  • Określenie potrzeb klienta
  • Dobór indywidualnej oferty
  • Podpisanie umowy
  • Zdobywamy wyższe pozycje strony

Zamów darmową wycenę już teraz i zwiększ zyski ze strony www

Pozycjonowanie stron internetowych jakie niesie korzyści?

Docierasz do odpowiedniej grupy docelowej.

Dzięki odpowiednim narzędziom możemy namierzyć i dobrać odpowiednie słowa kluczowe które wpisują klienci szukający Twoich usług lub produktów. Dzięki temu pozyskujemy właściwy ruch na stronę który zamienia się na sprzedaż.

Stałą analizowania wyników.

Otrzymujesz narzędzia dzięki którym stale będziesz mógł monitorować przebieg i skuteczność pozycjonowania strony internetowej. Jak również dzięki Google Analytics sprawdzisz wszelkie aspekty zachowań swoich klientów na stronie.

Rozwój Firmy.

Zwiększenie konkretnego ruchu na stronie z pewnością przełoży się na większe zyski firmy. Dodatkowo biorąc pod uwagę inne formy reklamy w gazecie, telewizji czy innych mediach tradycyjnych odpowiednie pozycjonowanie ma jeden z największych wskaźników ROI (ang. return on investment, zwrot z inwestycji)

Zyskujesz niski koszt dotarcia do klienta.

Dzięki pozycjonowaniu możesz uzyskać relatywnie nisko koszt za pozyskanego klienta. Dodatkowo proszę pamiętać że jedne klient pozyskany z pozycjonowania może polecić Twoją stronę swoim znajomym którzy również kupią lub skorzystają z Twoich usług.

Otrzymujesz szybkie rezultaty.

Dzięki odpowiedniej analizie można bardzo szybko znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania na frazy niszowe a które sprzedają! Jeżeli jednak chcesz efektów na wczoraj zainteresuj się reklamą w Google AdWords

Długoterminowe efekty.

Twoja pozycja w wyszukiwarce dzięki odpowiednim technikom pozycjonowania powinna utrzymać się na długo nawet po zakończeniu współpracy. Duży czynnik na utrzymanie wysokiej pozycji ma konkurencja czym większa, tym krócej strona zachowa wysokie pozycje.