Opinie klientów na temat Agencji Reklamowej SEMTAK

Solidna profesjonalna firma. Cała usługa zrealizowana na sporą odległość przez sieć, ale kontakt mail/tel. bardzo dobry - można zaufać i nawiązać współpracę..Zlecenie wykonane idealnie, zakres usług przekroczył znacznie to co było w ofercie, duża udzielona pomoc na " start" - profesjonalne podejście do klienta.
100% zrozumienia tematu, potrzeb i problemów klienta-POLECAM.

Avatar
Joanna Martyka
 

Trafiliśmy do Pana Damiana Zięby przypadkiem i jesteśmy bardzo zadowoleni. Solidne, rzeczowe podejście do tematu (ratowanie starej, zawirusowanej witryny, stawianie nowej), wszystko na wysokim poziomie wiedzy i kultury osobistej. Wiedząc teraz, że mamy takiego fachowca nie boimy się, że znów popadniemy w kłopoty. Bardzo dziękujemy także za cierpliwe tłumaczenie zagadnień, i czasem prowadzenie do przodu prawie za rączkę ;)))

Pomysłowa Manufaktura opinia
Anna Paradowska
 

Firma Semtak, która przeprowadzała dla naszej Firmy integrację z systemem płatności Dotpay wywiązała się wzorowo!!! Pełen profesjonalizm w rozmowie telefonicznej oraz kontakcie email. Firmę Semtak cechuje profesjonalne podejście do tematu na każdym jej etapie, jest to Firma, której można w 100% zaufać i współpracować bez obaw na bardzo wysokim poziomie przez wiele lat. Każdemu życzę współpracy z taką Firmą (...)

Firma w bardzo profesjonalny sposób zajęła się stroną mojego sklepu. W błyskawicznym czasie uruchomione zostały płatności w sklepie. Ponadto udzielono mi bardzo pomocnych wskazówek odnośnie ustawień rozmiaru wyświetlanych zdjęć w sklepie rozwiązując tym samym problem, którego nie rozumiał poprzedni informatyk. Bardzo dziękuje za pomoc.

Firma semtak wykonała pełen zakres usług polegający na stworzeniu reklamy graficznej oraz prowadzeniu kampanii reklamowej dla:

Twoje Miejsce Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Brygida Pysz.

Firma w moim odczuciu posiada bardzo kompetentnych i rzetelnych pracowników, którzy bez problemu zrealizowali zamówiona przez nas usługę.
Dotychczasowa współpraca spełnia nasze oczekiwania, dlatego z pełnym zaufaniem (...)

Pracownicy Agencji wykazują się dużym profesjonalizmem w przeprowadzaniu zleconych usług, dodatkowo cenię ich również za zaangażowanie w realizacje projektów, właściwe zrozumienie potrzeb oraz rzetelność.

Doceniając profesjonalizm firmy z przyjemnością rekomenduję Agencję Reklamową Semtak jako rzetelnego wykonawcę.

Opinia klienta o Agencji Reklamowej SEMTAK
Pikuła Katarzyna
P.P.U.H. Pikuła Katarzyna