Polecasz, Zdobywasz Punkty

Strona główna » Polecasz, Zdobywasz Punkty
Polecasz, Zdobywasz Punkty 2018-01-13T01:02:55+00:00

Polecaj nasze produkty i wymieniaj je na nasze usługi. Wystarczy, że przekażesz swojemu znajomemu kontakt do naszej agencji a kiedy on skorzysta z naszych usług, Ty otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić u nas na dowolną usługę. Możesz również skontaktować się z nami i przekazać nam namiary do znajomego, któremu przyda się wsparcie naszej agencji reklamowej – również w tym wypadku otrzymasz punkty, jeśli skorzysta on z naszych usług.

Polecaj nasze usługi i zdobywaj punkty:

Nazwa usługi Liczba Punktów
Tworzenie Strony WWW 5 pkt
Tworzenie Strony WWW (Premium) 10 pkt
Tworzenie Sklepu Internetowego 10 pkt
Tworzenie Sklepu Internetowego (Premium) 20 pkt
Pozycjonowanie Strony WWW 25 pkt
Pozycjonowanie Sklepu Internetowego 30 pkt
Kampanie AdWords 5 pkt

Wykorzystaj zdobyte punkty na:

Nazwa usługi Liczba Punktów Czas trwania usługi
Tworzenie Strony WWW 50 pkt
Tworzenie Strony WWW (Premium) 100 pkt
Tworzenie Sklepu Internetowego 70 pkt
Tworzenie Sklepu Internetowego (Premium) 100 pkt
Pozycjonowanie Strony WWW 15 pkt (3 miesiące)
Pozycjonowanie Sklepów Internetowych 30 pkt (3 miesiące)
Kampanie AdWords 15 pkt (3 miesiące)
Certyfikat SSL z instalacją 5 pkt Ważny 1 rok
Inne do indywidualnego ustalenia.  Napisz do nas

Regulamin współpracy

1. Zebrane przez Ciebie punkty są ważne przez rok. Zdobycie kolejnych punktów przedłuża ważność wszystkich punktów o kolejny rok.
2. Jeżeli brakuje Ci punktów do skorzystania z usługi, możesz do niej dopłacić by ją zrealizować.
3. Punktów nie można wymieniać na gotówkę. Możesz skorzystać z programu partnerskiego, aby móc zarabiać na poleceniach – więcej na: link Program partnerski.
4. Za zakup usług na własną osobę lub firmę punkty nie przysługują.

5. Aby punkty zostały doliczone do Twojego konta:
– Musisz poinformować nas w ciągu 14 dni o tym, że poleciłeś nas swojemu znajomemu.
– Osoba, której poleciłeś nasze usługi, w rozmowie z nami potwierdzi, że to właśnie Ty zaproponowałeś jej usługi naszej agencji.
6. Agencja Reklamowa SEMTAK zarejestrowana pod nazwą PL GRAFIX Damian Zięba pozostawia sobie możliwość zmiany regulaminu oraz punktacji w dowolnym momencie.

Usługi z których możesz skorzystać w ramach programu „Polecasz, Zdobywasz Punkty”:

Tworzenie Strony WWW – stworzenie prostej strony internetowej w oparciu o system CMS (zarządzania treścią), do 5 zakładek z formularzem kontaktowym. Teksty nadesłane przez klienta.

Więcej…

Tworzenie Strony WWW (Premium) – stworzenie zaawansowanej strony internetowej w oparciu o system CMS oraz profesjonalny wygląd strony z dużymi możliwościami rozbudowy.

Więcej…

Tworzenie Sklepu Internetowego – stworzenie prostego sklepu internetowego w oparciu o popularny system CMS z instalacją na hostingu. Sklep w pełni funkcjonalny, pozwalający automatycznie sprzedawać produkty.

Więcej…

Tworzenie Sklepu Internetowego (Premium) – stworzenie zaawansowanego sklepu w oparciu o popularny system CMS z instalacją na VPS.

Więcej…

Pozycjonowanie Strony WWW – usługa mająca na celu podniesienie wybranych słów kluczowych na wysokie pozycje w wyszukiwarce Google.

Więcej…

Pozycjonowanie Sklepów Internetowych – działanie mające na celu podniesienie pozycji produktów ze sklepu internetowego na wyższe pozycje w wyszukiwarce Google, dzięki czemu pozyskasz większą liczbę klientów.

Więcej…

Kampanie AdWords – stworzymy dla Ciebie kampanię w jednej z sieci, do wyboru: sieć wyszukiwań, sieć reklamowa, remarketing, youtube. Koszt kliknięć pokrywa klient.

Więcej…

Inne do indywidualnego ustalenia – jeżeli nie ma usługi na powyższej liście, napisz do nas chętnie wymienimy twoje punkty na nasze inne usługi.

Więcej…