Pozycjonowanie Sklepów Internetowych

Strona główna » SEO » Pozycjonowanie Sklepów Internetowych
Pozycjonowanie Sklepów Internetowych 2018-05-02T15:56:03+00:00

Pozycjonowanie Sklepów Internetowych

Pozycjonowanie Szerokie, zwane także „Long Tail SEO”, czy pozycjonowanie na długi ogon, jest idealnym rozwiązaniem, które świetnie sprawdzi się w przypadku pozycjonowania sklepów internetowych z szerokim asortymentem, serwisów ogłoszeniowych, i obszernych witryn.

Pozycjonowanie na długi ogon zapewnia wiele korzyści takich jak m.in: redukcja kosztów, zwiększenie sprzedaży, oraz szybsze osiągnięcie wysokiej pozycji w wyszukiwarkach. Kolejnym ważnym aspektem jest również bezpieczeństwo – metoda pozycjonowania szerokiego należy do technik „White Hat SEO”, które są popierane przez Google i zapewniają witrynie bezpieczeństwo.

Jest to rozwiązanie, które nie naraża strony na nałożenie kary w postaci filtra lub bana, co może skutkować zablokowaniem strony lub znacznym obniżeniem jej pozycji.

Tym, co odróżnia klasyczne pozycjonowanie od pozycjonowania szerokiego jest odpowiedni wybór fraz, które w tym przypadku składają się średnio z 3 i więcej słów kluczowych.

Przeciętny użytkownik obecnie wpisuje bardziej skomplikowane frazy, aby łatwiej i precyzyjniej odnaleźć interesujące go informacje czy produkty. Pozwala to na wyeliminowanie już na samym początku wyników, które nie spełniają jego oczekiwań.

* - pola wymagane

pozycjonowanie long tail seo

Takie rozwiązanie sprawdza się szczególnie dobrze w przypadku sklepów internetowych, gdzie często poza samą nazwą produktu, mamy także dodatkowe informacje jak rodzaj, wymiar, kolor czy materiał, z którego dany produkt jest wykonany.

Pozycjonowanie sklepów internetowych opiera się głownie na dobrze zoptymalizowanej stronie pod użytkownika i wyszukiwarkę. Odpowiednia optymalizacja i przygotowanie takiego sklepu oraz produktów jest czasochłonne ale w dłuższej perspektywie przynosi wymierne korzyści w postaci konkretnego ruchu na stronie który przekłada się na sprzedaż.

Jeżeli chcesz aby Twój sklep internetowy przeciągał większą liczbę klientów oraz sprzedawał napisz do nas o bezpłatną wycenę w powyższym formularzu a my przygotujemy indywidualne rozwiązanie dla Twojego biznesu. Nie czekaj napisz i zacznij zwiększać swoje zyski już dzisiaj.