Działania SEM – 

skuteczny marketing w Internecie

to droga do sukcesu Twojej firmy

Na czym polegają Działania SEM

SEM (ang. Search Engine Marketing – marketing w wyszukiwarkach) to grupa działań promocyjnych, takich jak na przykład przeprowadzanie kampanii linków sponsorowanych, optymalizacja stron internetowych i pozycjonowanie, których celem jest osiągnięcie widoczności danego serwisu czy strony internetowej w wynikach wyszukiwania.

Marketing internetowy współcześnie stał się nieodzownym narzędziem wykorzystywanym przez małe średnie oraz te największe przedsiębiorstwa. Nieobce są nam pojęcia SEM, SEO, pozycjonowanie czy Adwords. Prawie każdy kto prowadzi działalność gospodarczą zdaje sobie sprawę jak ważna dla osiągnięcia sukcesu na rynku jest widoczność w Internecie. Coraz częściej strategia promocji w Internecie jest jednym z głównych, jeżeli nie jedynym filarem promocji biznesu.

Zalety Kampanii SEM

Reklama przyjazna dla użytkownika:

reklama wyświetla się tylko internautom szukającym określonych produktów/usług. Ta forma reklamy nie jest agresywna dla potencjalnego klienta

Możliwość kierowania reklamy na konkretnych odbiorców:

dzięki zastosowaniu słów kluczowych, reklama trafia do blisko określonego grona użytkowników, szukających okreslonego produktu/usługi w danym czasie

Możliwość mierzenia efektów reklamy:

reklama internetowa dostarcza na bieżąco statystyki na podstawie których możemy planować, modyfikować obraną strategię, aby realizować ustalony cel

Korzyści:

działania SEM mogą w krótkim czasie zwiększyć sprzedaż i ruch na stronie, mogą także zagwarantować długofalowe korzyści jak chociażby zwiększona świadomość marki i zaufanie do niej.

Działania SEM – co mamy do zaoferowania

Google Adwords

 to doskonały sposób na zwiększenie sprzedaży, budowanie marki oraz innych wyznaczonych celów.

Zakupy Google

wyświetlaj użytkownikom reklamę produktu wraz ze zdjęciem  nazwą, oraz informacjami takimi jak np.: nazwa sklepu i cena.

Remarketing

Remarketing pomoże nawiązać Ci ponowny kontakt z osobami, które odwiedziły Twoją stronę, lecz nie dokonały na niej zakupu.

Audyt SEO

to skuteczny sposób na ulepszenie Twojej strony internetowej, dzięki któremu żaden klient nie przejdzie koło Ciebie obojętnie.

Pozycjonowanie

dzięki  pozycjonowaniu Twoja strona znajdzie się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania.

Optymalizacja strony www

 wartościowe treści, przejrzysta grafika, sprawna technicznie strona – to podstawowe parametry jakie spełnia zoptymalizowana strona.

Odkryj potencjał E-marketingu.

Masz pytania odnośnie działań SEM? Wykorzystaj formularz kontaktowy i napisz do nas!