Pozycjonowanie Brzozów

Zamów pozycjonowanie, jeśli zależy Ci na wysokiej widoczności i sprzedaży produktów i usług w Internecie.

Każda strona czy też sklep , bez względu na CMS, czyli system zarządzania treścią na jakim się opiera – bez pozycjonowania nie jest widoczna dla użytkowników, którzy za pośrednictwem przeglądarki internetowej szukają różnorodnych usług i produktów.

Wyjaśnijmy dlaczego tak się dzieje:

W samej Polsce, na ten moment jest ponad 2700000 stron z zakończeniem „.pl” a pośród tej liczby jest jedna jedyna strona należąca do Twojej firmy. Teraz wyobraź sobie, że większość właścicieli stron prowadzi działania marketingowe w sieci, które maja zapewnić im widoczność i tym samym przychód. Wszystkie te firmy będą walczyły o jak najwyższe pozycje swoich stron w wyszukiwarce na konkretne słowa kluczowe, natomiast Twoja witryna będzie daleko poza czołówką przez co nie będzie widoczna dla użytkowników. Przygotowana przez Ciebie oferta, choćby była najlepsza, nie przebije w takim wypadku konkurencji, a w konsekwencji – nie sprzedasz za pośrednictwem strony internetowej swoich produktów.

Po co mi SEO?

Przedsiębiorstwa zajmujące pozycję w TOP10 są podświadomie uważane przez odbiorców za ekspertów w swojej specjalizacji. Jeśli wobec tego potencjalny nabywca poszukuje takiej usługi czy produktu jaką ma w ofercie Twoja firma, to czy nie zdecyduje się na zakup u eksperta?

Co zyskasz, jeśli zamówisz Pozycjonowanie Brzozów?

  • Wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania, dzięki metodom pozycjonowania zgodnym z wytycznymi Google.

  • Wyższe zarobki, które zdobędziesz dzięki większej liczbie sprzedawanych towarów i usług.

  • Większe możliwości na rozwój Twojej firmy lub rozbudowanie oferty.

Pozycjonowanie Brzozów online-marketing

Badania otwarcie wskazują, że klienci przeglądają w prawie 91% tylko rezultaty z pierwszej strony wyników wyszukiwania. Świadczy to dokładnie, że jeżeli Twoja strona WWW znajduje się poza TOP10 to nie jest przeglądana a oferowane przez Twoją firmę towary i usługi nie sprzedają się.

Dlatego już teraz zacznij inwestować w rozwój swojej firmy i licz zyski, dzięki większej widoczność w sieci, którą daje pozycjonowanie strony internetowej.

Przy współpracy z nami otrzymasz:

Certyfikat SSL Gratis
Do usługi pozycjonowania, wszystkim klientom instalujemy gratis SSL, który w tym momencie ma duży wpływ na pozycjonowanie strony i jej postrzeganie przez odbiorców. Certyfikat będzie aktywny w Twojej witrynie przez cały czas naszej współpracy.

Miesięczne raporty
Wyniki naszej pracy zostają każdego miesiąca podsumowane oraz przedłożone w formie raportu. Oprócz tego udostępniamy Ci narzędzia do obserwowania pozycji wybranych słów kluczowych, które pokazują aktualne pozycje w wyszukiwarce.