Pozycjonowanie Firmy – dlaczego warto?

pozycjonowanie firmy

Pozycjonowanie to jedna z najatrakcyjniejszych pod kątem kosztów oraz najskuteczniejszych form reklamy internetowej. Coraz więcej firm jest świadoma szans jakie daje obecność w sieci i korzysta z usługi pozycjonowania w celu przyciągnięcia nowych klientów.

♦ Naszą ofertę kierujemy do firm, które chcą w bezpieczny sposób rozszerzyć rynek zbytu swoich produktów lub/i usług. Nasza oferta na pozycjonowanie firmy to skuteczne działania SEO z gwarancją długotrwałego efektu przy wykorzystaniu nowoczesnych technik.

♦ Pozycjonując stronę internetową warto zwrócić uwagę na promocje lokalną. Zadbamy o twoją reputację, pokażemy cię potencjalnym odbiorcom, poszukujących produktów / usług na rynku lokalnym. Utworzymy i zoptymalizujemy profil firmowy na Google Moja Firma abyś był pierwszy w Google Maps.

Pozycjonowanie Firmy – jak pracujemy:

1. 

Analiza

Jest to podstawowy i konieczny przy pozycjonowaniu do wykonania krok. Analiza ujawni wszystkie słabe punkty strony oraz działania które powinny zostać wykonane pod katem optymalizacji SEO. Raport będzie zawierał również słowa kluczowe odpowiednie dla twojej branży, które będą generowały ruch na stronie i w efekcie sprzedaż.

2.

Bezpieczne SEO

Bezpieczeństwo gwarancją zadowolenia Klienta. Nasz zespól to profesjonaliści, którzy świadczą najwyższej jakości usługi. Strony internetowe pozycjonujemy wyłącznie przy użyciu bezpiecznych metod (white hat). Współpracując z nami twoja strona jest bezpieczna.

3.

Wysoka skuteczność

Dzięki kompleksowej optymalizacji strony, budowaniu wartościowego zaplecza linków oraz wnikliwej i systematycznej analizie konkurencji osiągamy satysfakcjonujące efekty. Dzięki czemu Twoja firma uzyska status eksperta w branży i zacznie odnotowywać zwiększenie obrotów.

4. 

Stabilne wyniki

W oferowanych działaniach SEO stawiamy na jakość. Nie obiecujemy ekspresowych efektów ani niezweryfikowanych technik. Dbamy o to, aby Twoja strona bezpiecznie szła do góry, stosując tylko etyczne metody.

5. 

Raportowanie

Zdajemy sobie sprawę, iż chcesz wiedzieć za co nam płacisz. Dlatego co miesiąc otrzymujesz raport z wykonanych prac oraz statystyki. Ponadto uzyskujesz również dostęp do zainstalowanych na stronie narzędzi statystyk konwersji i odwiedzin.

Pozycjonowanie Firmy – korzyści:

  Usługi SEO i uzyskana dzięki nim pozycja w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwarki to szczególnie pełne przekonanie na to, że odbiorca obdarzy Twoją firmę zaufaniem. W jego domniemaniu jesteś wiarygodny, popularny oraz  postrzegany jesteś jako profesjonalista w swojej branży.

♦ Wysoka pozycja powoduje zwiększoną sprzedażą produktów czy usług. Klient, który trafia na Twoja witrynę wie czego poszukuje. zamyśla przetestować proporcje, kolor, rodzaj materiału. Najprawdopodobniej zatelefonuje celem weryfikacji  firmy lub po prostu będzie chciał zdobyć dokładne informacje na temat produktu czy usługi.

Potrzebujesz wsparcia?

Nie daj się skusić na współpracę – „płatność za efekty”. Pozycjonowanie to długofalowy, wymagający proces. Nikt nie jest w stanie zapewnić, w jakim czasie twoja firma pozyska miejsce w TOP 10.

Wykorzystaj formularz kontaktowy lub zadzwoń do nas!

My bezpłatnie sprawdzimy Twoją witrynę a następnie przygotujemy indywidualną ofertę, która będzie dostosowana do potrzeb firmy.