Pozycjonowanie Mielec

Chcesz zwiększyć sprzedaż oferowanych przez siebie produktów czy usług w sieci?

Naszą Agencję Reklamową tworzy skład ludzi gotowych do wypromowania Twojej firmy w Internecie. Współpracujemy zarówno z dużymi oraz małymi przedsiębiorstwami z różnych branży, zapewniając im wysokie pozycje stron w wyszukiwarce a także odpowiednie, przystosowane do wymogów formy reklamy.

Pozycjonowanie to nasza kluczowa usługa, która oferujemy zarówno właścicielom internetowych platform sprzedażowych jak też firmom, których celem jest wypromowanie oferowanych przez siebie usług. Bezsprzecznie nasi klienci potwierdzają, że dzięki pozycjonowaniu można utrzymać się wśród ogromnej dziś konkurencji i docierać do klientów, zgarniając spore zyski.

Pozycjonowanie Mielec – 3 korzyści dla Ciebie:

  1. Finansowe: Im wyżej Twoje przedsiębiorstwo znajduje się w wynikach organicznych wyszukiwania, tym więcej potencjalnych klientów trafia właśnie do Ciebie. Pozwól więc swojej firmie na zdobywanie nowych klientów, zwiększoną sprzedaż oraz wyższe dochody.
  2. Uznanie: Firmy zajmujące pozycję w TOP10 są instynktowne uznawane przez klientów za ekspertów w swojej branży. Jeśli wobec tego potencjalny konsument szuka takiej produktu czy też usługi jaką ma w ofercie Twoja firma, to czy nie postawi na zakup u eksperta?
  3. Progres: Dzięki pozycjonowaniu stron i zdobywaniu jeszcze większej liczby klientów, jako przedsiębiorca możesz pozwolić sobie na zatrudnienie kolejnych pracowników, rozwój firmy czy rozbudowanie swojej oferty, pozostawiając Twoją konkurencję daleko w tyle.

Optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych (ang. search engine optimization, SEO; zwana także pozycjonowaniem) – procesy zmierzające do osiągnięcia przez dany serwis internetowy jak najwyższej pozycji w wynikach organicznych wyszukiwarek internetowych dla wybranych słów i fraz kluczowych. Proces pozycjonowania jest elementem szeroko pojętego marketingu internetowego. Pozycjonowanie opiera się na ciągłym poznawaniu mechanizmów rządzących wyszukiwarkami i dostosowywaniu kodów serwisów internetowych do aktualnych algorytmów wyszukiwarek w celu poprawienia pozycji danego serwisu na liście wynikowej.

W polskiej nomenklaturze branżowej dominuje rozróżnienie między pozycjonowaniem (ang. off-page) a optymalizacją stron (ang. on-page), choć często wyrażenia te mogą być używane zamiennie. Pierwszy z terminów odnosi się do działań prowadzonych poza docelową witryną (np. Link building), zaś optymalizacja w takim kontekście oznacza działania prowadzone bezpośrednio na stronie internetowej (wpływające na jej budowę, treść i strukturę).

– Źródło: Wikipedia

W gratisie do pozycjonowania otrzymujesz:

Certyfikat SSL
Do usługi pozycjonowania, każdemu klientowi wdrażamy bezpłatnie SSL, który w tej chwili ma znaczny wpływ na pozycjonowanie strony a także jej postrzeganie przez użytkowników. Certyfikat będzie aktywny w Twojej witrynie przez cały okres naszej współpracy.

Miesięczne sprawozdania
Efekty naszych działań są w każdym miesiącu podsumowane a także przedstawione w formie raportu. Oprócz tego udostępniamy Ci narzędzia do obserwowania pozycji wybranych słów kluczowych, które przedstawiają aktualne pozycje w wynikach wyszukiwania.

 

Wysyłając do nas zapytanie dostaniesz bezpłatną wycenę usługi pozycjonowania Twojej strony www lub sklepu, który prowadzisz. Pamiętaj, że nic Cię to nie kosztuje! Użyj formularza, zadzwoń albo wyślij e-mail!