Pozycjonowanie Rzeszów

Zadbaj o to, aby być widocznym w Sieci

Pozyskuj nowych Klientów

Zwiększaj Sprzedaż

Twoja firma działa na rynku Rzeszowa? Znamy sposób na dotarcie do klientów, którzy poszukują Twoich usług i produktów w sieci. Sprawdź!

Rzeszów jest prawdziwym centrum ekonomicznym, akademickim, kulturalnym i rekreacyjnym południowo-wschodniej Polski. To ważny ośrodek przemysłu lotniczego, informatycznego, chemicznego, handlowego, budowlanego i usługowego. Rzeszów jest dynamicznie rozwijającym się miastem młodych i przedsiębiorczych ludzi. Potwierdza to fakt, iż działa tu ponad 26 tysięcy przedsiębiorstw, obsługiwanych przez ponad 800 instytucji finansowych i okołobiznesowych.

Wg rankingu tygodnika „Newsweek” Powiat Miasto Rzeszów znalazł się na 10. miejscu zestawienia wyprzedzając Gdańsk, Toruń, Szczecin czy Lublin. Wysoka jakość życia oraz nieustający wzrost gospodarczy to efekt ciągłego rozwoju infrastruktury komunikacyjnej, edukacyjnej, kulturalnej i portowej. Dużą zaletą Rzeszowa jest również Międzynarodowy Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka, który został wyposażony w drugi pod względem długości w Polsce pas startowy.

Jako iż Rzeszów jest miastem stale rozwijającym się, którego liczba mieszkańców wzrasta naturalnym jest, iż stanowi on atrakcyjne miejsce dla przedsiębiorców i inwestorów. 26 tys. działających firm to imponująca liczba. Dla właściciela firmy to powinien być sygnał, iż konkurencja jest duża, a w związku z czym promocja i reklama to konieczność.

Pozycjonowanie Rzeszów – na czym polegają działania SEO?

Pozycjonowanie to jedna z kluczowych usług, jaką powinni zainteresować się posiadacze wszystkich stron internetowych czy sklepów. Jest to bardzo ważne ze względu na to, że w obecnych czasach strony internetowe liczy się w milionach, a ten kto nie promuje strony pozostaje w tyle i zarabia mniej.

Pozycjonowanie jest długoterminowym działaniem, dzięki któremu na odpowiednie, wpisane przez klienta frazy kluczowe strona czy sklep pojawiają się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania.

Badania otwarcie wskazują, że klienci sprawdzają 90% tylko wyniki z pierwszej strony wyników wyszukiwania. Świadczy to dokładnie, że jeżeli Twoja strona znajduje się poza TOP10 to nie jest analizowana a dostarczane przez Twoją firmę towary i usługi nie sprzedają się.

Dlatego od teraz zacznij inwestować w rozwój swojej firmy i osiągaj zyski, dzięki widoczności w sieci, jaką dostarcza pozycjonowanie strony internetowej.

Jakie korzyści daje pozycjonowanie Rzeszów?

Im wyżej Twoja firma wyświetla się w naturalnych wynikach wyszukiwania, tym więcej potencjalnych kupujących trafia właśnie do Ciebie. Pozwól więc swojej firmie na pozyskiwanie nowych klientów, większą sprzedaż a także wyższe dochody.

Firmy zajmujące miejsce w TOP10 wyników wyszukiwania są instynktowne uznawane przez odbiorców za ekspertów w swojej specjalizacji. Jeśli w związku z tym potencjalny nabywca szuka takiej produktu lub usługi jaką oferuje Twoja firma, to czy nie postawi na zakup u eksperta?

Dzięki pozycjonowaniu stron a także pozyskiwaniu coraz to większej liczby odbiorców,zwiększonym dochodom jako przedsiębiorca będziesz mógł pozwolić sobie na rozwój firmy: poszerzenie oferty i/lub rozbudowanie zaplecza.

Jak prowadzimy działania SEO

1. Analiza Branży
Przed zaplanowaniem kampanii SEO, dokładnie sprawdzamy branżę Klienta. Weryfikujemy działania konkurencji, która znajduje się na najwyższych pozycjach wyszukiwarki Google. Jest to bardzo pomocne przy doborze słów kluczowych i opracowaniu kampanii SEO.

2. Selekcja Fraz Kluczowych
Naszym głównym celem jest progres działalności gospodarczej Klienta, w związku z tym zwracamy szczególną uwagę na dobór dobrych słów kluczowych. Trafnie wybrane frazy, będą generowały sprzedaż i pozyskiwały potencjalnych odbiorców.

3. Audyt SEO
Pierwszym i podstawowym krokiem jaki wykonujemy pozycjonując jest przeprowadzenie audytu SEO. Sprawdzamy, czy strona jest właściwie zoptymalizowana pod kątem SEO tzn. czy jest przygotowana pod kątem technicznym, czy podstrony są dopasowane do wyselekcjonowanych słów kluczowych, sprawdzamy historie domeny oraz linków.

4. Optymalizacja Witryny
W następnej kolejności optymalizujemy witrynę pod katem SEO. Zwracamy uwagę na szybkość ładowania się strony, sprawdzamy, czy treści są wartościowe i unikatowe, adiustujemy grafikę.

5. Link Building
Pozyskujemy wysokiej jakości linki z podobnych tematycznie wartościowych stron internetowych – czynności konieczne, ażeby pozycjonowanie było efektywne

Co zyskujesz zamawiając u nas pozycjonowanie stron?

Certyfikat SSL Gratis

Do usługi pozycjonowania, wszystkim klientom instalujemy bezpłatnie SSL, który aktualnie ma duży wpływ na pozycjonowanie strony i jej postrzeganie przez odbiorców. Certyfikat będzie aktywny na Twojej stronie przez cały czas naszej współpracy.

Miesięczne raporty

Rezultaty naszych działań zostają w każdym miesiącu zebrane a także zaprezentowane w formie raportu. Co więcej udostępniamy Ci narzędzia do obserwowania pozycji wybranych słów kluczowych w wyszukiwarce.

Zacznij pozycjonować już teraz. Bądź widoczny w Internecie, pozwól aby Klienci znaleźli to co masz im do zaoferowania. 

Zamów bezpłatna wycenę!