Tworzenie Stron WWW

Naszą Agencję Reklamową tworzy zespół ludzi gotowych do wypromowania Twojej firmy w sieci. Specjalizujemy się w tworzeniu intuicyjnych, przejrzystych stron www opartych na najnowszych technologiach:

♦  system CMS,

♦  technologia RWD,

♦  doskonała grafika.

Wykonywane przez nas strony internetowe pozwalają tworzyć i wykorzystywać przemyślaną strategię biznesową oraz marketingową, odpowiednią dla danej branży.

tworzenie stron www łańcut

Zalety naszych stron WWW

Responsywność – już połowa internautów do przeglądania stron www wybiera smartphony, laptopy albo tablety. Dlatego wszystkie stawiane przez naszą Agencję strony internetowe są responsywne, to znaczy dopasowujące się do wielkości i rozdzielczości wyświetlacza urządzenia, na jakim są przeglądane.

Intuicyjność – pamiętaj, że poza Twoimi osobistymi preferencjami stronę WWW wykonuje się głównie z myślą o Twoich klientach, którzy będą z niej korzystać. Dlatego musi być ona nie tylko funkcjonalna, ale też przejrzysta i dopasowana do aktualnych wymogów.

Nowoczesność – przywiązując dużą wagę do atrakcyjnego wyglądu, dobieramy go wg obowiązujących standardów i zgodny z najnowszymi trendami. Przygotowujemy strony, które są przykuwają uwagę, są wygodne w użyciu dla klientów i proste w obsłudze dla Ciebie.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Indywidualna oferta
Zdajemy sobie sprawę, że każda firma, choćby z tej samej branży jest zupełnie różna oraz wymaga innych rozwiązań. Przygotujemy idealną ofertę dla każdej z firm.  Potrafimy wyselekcjonować najskuteczniejsze rozwiązania, które gwarantują sukces.

Systematyczne raporty z postępu działań
Zdajemy sobie sprawę, jak istotna jest dla naszych klientów kontrola wyników naszej pracy, dlatego oprócz comiesięcznych raportów z podsumowaniem naszych działań, dajemy Ci możliwość kontrolowania efektów pozycjonowania stron czy reklamy przy użyciu funkcjonalnych narzędzi. Dzięki temu, wiesz za co płacisz i śpisz spokojnie.

Dedykowany opiekun
Wszystkim klientom przydzielamy indywidualnego opiekuna, który jest do Twojej dyspozycji jak również służy wsparciem i radą w każdej sytuacji. Sprawujemy opiekę nad sukcesem Twojej firmy, dbając o jak najlepsze efekty wszystkich prowadzonych przez naszą Agencję działań.

Wsparcie zespołu
Jeśli poleciłeś nam postawienie strony lub sklepu On-line ale nie możesz sobie poradzić z jego obsługą, lub coś sprawia Ci trudności – masz możliwość zwrócić się do nas o pomoc. Bez dodatkowych wydatków pomożemy Ci rozwiązać problem, wytłumaczymy i nawet pokażemy co i jak.

Etapy współpracy

Omawiamy z Tobą oczekiwania i wymagania. Określamy funkcje jaką ma pełnić strona www oraz profil potencjalnych klientów.

Punkt po punkcie wyszczególniamy elementy  strony, zakres wykonywanych prac oraz termin ukończenia projektu

Opracowujemy content, szatę graficzną , instalujemy narzędzia analityczne, optymalizujemy stronę pod katem SEO.

W wyznaczonym terminie, kiedy projekt jest ukończony oraz w pełni zaakceptowany, oddajemy gotową stronę internetową

JESTEŚ  ZAINTERESOWANY?