TWORZENIE STRON WORDPRESS 

intuicyjne,
nowoczesne
i responsywne Strony WWW
oparte na systemie CMS WordPress

WordPress – system zarządzania treścią zaprojektowany głównie do obsługi blogów.
Napisany jest w języku PHP, wykorzystuje bazę danych MySQL.
Rozpowszechniany jest na licencji GNU General Public License
i jest dostępny bezpłatnie.

Z wikipedia

DLACZEGO STRONA WWW ZARZĄDZANA PRZEZ WORDPRESS?

WordPress to całkowicie darmowy system zarządzania treścią. Posiada łatwy w obsłudze i przyjazny dla użytkownika interfejs zaplecza. Ten CMS pozwala na pełna edycję strony bez dodatkowej wiedzy na temat programowania.

Jest to system mocno rozwijający się i zdobywający coraz większą rzeszę fanów. Doskonale sprawdzi się w przypadku prostej strony www jak również skomplikowanego i rozbudowanego portalu. Posiada ponad 21200 aktywnych wtyczek i ponad 3050 aktywnych motywów, dzięki którym stale rozszerzane są jego możliwości.

Co ważne WordPress ma polskie wsparcie techniczne, umożliwiające bieżące rozwiązywanie mniej lub bardziej zaawansowanych problemów.

tworzenie stron Przemyśl
tworzenie stron WordPress

ZALETY WORDPRESS

♦  Przejrzysty i intuicyjny panel administracyjny,

♦  Automatyczne aktualizacje systemy i dodatków,

♦  Blogi oparte na WordPress są przyjazne wyszukiwarkom,

♦  Ponad 50 000 wtyczek do modyfikacji witryny,

♦  Wtyczki pomocne w pozycjonowaniu ( SEO),

♦  Niezwykle walory wizualne  stron opartych na WordPress,

♦  Dobrze zorganizowana pomoc techniczna.

SZABLONY WORDPRESS

W sieci mamy dostępnych tysiące szablonów. Dzielimy je na dwie podstawowe kategorie: darmowe i premium.

Szablony darmowe – to doskonała opcja na start. Każdy szablon pozwoli stworzyć praktyczna, funkcjonalną stronę www w wybranej przez ciebie szacie graficznej.

Szablony premium – płatne to doskonałe rozwiązanie dla tych którzy potrzebują rozbudowanego serwisu jak również planują stworzyć stronę wyróżniająca się doskonałą formą, ciekawymi rozwiązaniami wizualnymi oraz większą funkcjonalnością.
Wybór szablonu Premium to także inne korzyści o których warto wspomnieć: otrzymujemy wsparcie i pomoc techniczną oraz dostęp do wszystkich aktualizacji jakie pojawią się w przyszłości. Dodatkowo mamy do dyspozycji znacznie więcej funkcjonalności, jakich nie posiadają darmowe szablony WordPress. Warto wspomnieć też o dbałości o szczegóły, zgodność ze wszystkimi obowiązującymi standardami czy unikalności.

Każdy szablon WordPress’a to gwarancja stworzenia strony wg standardami W3C i zoptymalizowane pod katem SEO. wszystkie skórki są responsywne, dzięki temu masz pewność że twoja strona będzie wyświetlała się na tabletach i smartfonach. Jak wcześniej wspomniano ogromna ilość wtyczek i pulginów pozwala na dowolne modyfikacje wyglądu strony i jej funkcjonalności.
tworzenie stron wordPress

WORDPRESS W LICZBACH

0milionów
blogów stworzonych na WP
0tysięcy
stron na WP powstaje codziennie.
0procent
stron www opartych jest na WP
0postów/sekundę
ilość publikowanych postów w WP

JESTEŚ ZAINTERESOWANY