TWORZENIE STRON WWW LUBACZÓW

                                                 Tworzymy intuicyjne, przejrzyste strony www oparte na najnowszych technologiach:

♦  system CMS,
♦  technologia RWD,
♦  doskonała grafika.

Nasze Strony Internetowe pozwalają

     tworzyć i wykorzystywać

     przemyślaną strategię

   biznesową oraz marketingową,

   odpowiednią dla danej branży.

JAK PRZEBIEGA WSPÓŁPRACA Z NASZA AGENCJĄ:

1.

Omawiamy z klientem branżę i jej specyfikę, jego potrzeby i oczekiwania co do witryny. Określamy cel strony www oraz profil klienta docelowego.

3.

Punkt po punkcie wymienione zostają elementy w jakie zostanie wyposażona strona, zakres wykonywanych prac oraz termin ukończenia projektu.

2.

Opracowujemy treści, grafikę, podpinamy narzędzia analityczne do witryny, optymalizujemy stronę pod katem przyszłego pozycjonowania ( SEO), testujemy.

4.

W wyznaczonym terminie, kiedy projekt jest gotowy oraz w pełni zaakceptowany przez klienta, publikujemy stronę.

tworzenie stron www lubaczów

                                                                       JAKIE STRONY TWORZYMY:

RESPONSYWNE 

W dzisiejszych czasach połowa internautów do przeglądania stron www wybiera telefony komórkowe i laptopy albo tablety. Dlatego wszystkie stawiane przez nas  strony WWW są responsywne, to znaczy dopasowujące się do wielkości i rozdzielczości wyświetlacza urządzenia, na którym są przeglądane.

INNOWACYJNE

Kreujemy witryny, które są wygodne w użyciu dla klientów oraz proste w obsłudze dla Ciebie. Co więcej ogromną uwagę przywiązujemy do atrakcyjnego wyglądu, który musi być dostosowany do standardów i zgodny z najnowszymi wymogami.

FUNKCJONALNE

Pamiętaj, że oprócz Twoich osobistych preferencji stronę WWW tworzy się głównie z myślą o potencjalnych klientach, którzy będą z niej korzystać. Wobec tego musi być ona nie tylko użyteczna, ale także przejrzysta oraz łatwa w obsłudze.

JAKIE KORZYŚCI PRZYNOSI STRONA WWW:

CZY WIESZ, ŻE

26 mln Polaków używa Internetu, co stanowi aż 67% całej populacji z czego 74% internautów deklaruje użytkowanie co najmniej 1 raz dziennie!

Firmowa strona WWW zapewnia Ci przede wszystkim możliwość zaprezentowania firmy, zakresu świadczonych usług a także umożliwienie klientom nawiązania z Tobą kontaktu. Posiadanie strony internetowej jest nieodzowne, jeżeli zależy Ci na budowaniu reputacji oraz wzmacnianiu relacji z klientami.

Dobra witryna internetowa da Ci możliwość zaistnienia na lokalnym i światowym rynku. Jej postawienie to pierwszy i tak naprawdę fundamentalny krok do rozwoju Twojego przedsiębiorstwa.

tworzenie stron www lubaczów

ZAINTERESOWANY?