Pozycjonowanie USA

Wybierz pozycjonowanie stron ukierunkowane na Stany Zjednoczone i wejdź na ten niezwykle chłonny rynek ze swoimi produktami lub usługami!

W Stanach Zjednoczonych sytuacja na rynku e-commerce jest wręcz wymarzona jeśli chodzi o potencjał dla sprzedawców z branży internetowej. Zamykają się kolejne sklepy stacjonarne, na rzecz tych internetowych a branża notuje wzrosty, które są już dwucyfrowe.

Sprzedaż wysyłkowa do Stanów Zjednoczonych za pomocą sklepu online jest niezwykle obiecującym przedsięwzięciem dla ogromnej liczby polskich firm. Ameryka to swoisty gigant, jeśli mówimy o e-commerce.

Jeśli podzielilibyśmy całą wartość sprzedaży internetowej na świecie w roku 2016, to okaże się, że najwięcej klientów mają:

Chiny 47%
Stany Zjednoczone 21%
Pozostałe kraje łącznie osiągnęły 32%

Podbij Amerykę – zamów Pozycjonowanie USA

O zaletach pozycjonowania stron pisaliśmy już wiele razy w naszych artykułach ale o najważniejszych zaletach warto wspomnieć raz jeszcze. Jeśli zastanawiasz się czy warto wykorzystać pozycjonowanie USA do wejścia na ten rynek, to zgodnie odpowiadamy – TAK! Dlatego  że:

  • Nowy rynek to nowi klienci skłonni do wydawania setek dolarów na zakupy internetowe, które są dla nich prawdziwą przyjemnością.
  • Jak wiadomo więcej klientów to więcej transakcji i tym samym sprzedaży. Przekonaj się jak szybko możesz odczuć różnicę w portfelu.
  • Wejście na nowy rynek to też nowe możliwości na osiągnięcie sukcesu. Być może okaże się że klienci ze stanów są bardziej skłonni do zakupów niż Twoi rodacy?
Pozycjonowanie stron USA

Pozycjonowanie USA

Pozycjonowanie stron internetowych jest w dzisiejszych czasach nieodzowne, jeżeli chcesz być widoczny w Internecie. Postawienie imponującej strony internetowej nie wystarczy.

Żeby zdobywać klientów, którzy przy pomocy Internetu szukają usług a także artykułów, jakie masz w ofercie. Zatem, jeśli chcesz zaistnieć w sieci i zyskiwać duże pieniądze zacznij już teraz pozycjonować swoją stronę by wejść na rynek w USA.

Ogromne korzyści finansowe można uzyskać przez przygotowanie dopracowanej oferty, którą skierujemy właśnie na rynek Stanów Zjednoczonych. Owszem, nie jest to zadanie proste, i wielu przedsiębiorców ma spore obawy przed takimi działaniami, ale jest to z pewnością bardzo przyszłościowe i opłacalne przedsięwzięcie.

Napisz do nas a otrzymasz szybką wycenę na pozycjonowanie strony – całkowicie za darmo!

Przy współpracy z nami otrzymasz między innymi: