Pozycjonowanie WordPress

WordPress to wyjątkowo proste i  funkcjonalne rozwiązanie. Strony, które opierają się na tym CMS-ie są zgodne ze standardami W3C, a więc są dostosowane do najnowszych światowych standardów tworzenia stron internetowych.  Średnio 4 na 10 stron w TOP10 w Google, to strony, zasilane WordPress’em. Zoptymalizowane pod kątem SEO strony WordPress są przygotowane dla prawidłowej indeksacji przez roboty Google czyli dobrze pozycjonują się w wyszukiwarkach.

pozycjonowanie wordpress

Pozycjonowanie WordPress – dlaczego warto zainwestować ?

W trakcie poszukiwania usług, produktów czy też informacji w sieci znaczna część konsumentów koncentruje się na pierwszej stronie z wynikami. Niewielu sprawdza wyniki drugiej i kolejnych. Jest to sygnał iż aby dotrzeć do potencjalnych klientów, obowiązkowo trzeba trafić do pierwszej dziesiątki wyników wyszukiwania Google ( TOP 10). Dzięki pozycjonowaniu, które obecnie jest podstawowym narzędziem w marketingu internetowym ten cel jest realny do osiągnięcia.

Budowanie zaufania i świadomości marki

Poza oczywistym wzrostem prestiżu marki po wskoczeniu do TOP10 rośnie także zaufanie do niej. Badania pokazują, że większość użytkowników Internetu darzy zaufaniem tylko te strony, które pojawiają się na pierwszej stronie wyszukiwań. Firmy zajmujące pozycję w TOP10 są podświadomie uznawane przez odbiorców za ekspertów w swojej branży.

Wzrost ruchu i konwersji na stronie

Wysoka pozycja owocuje w zwiększoną sprzedaż produktów i usług. Klient, który trafia na Twoja witrynę wie czego szuka. Zamierza sprawdzić  dostępne rozmiary, odcienie czy typ materiału. Najprawdopodobniej zadzwoni celem weryfikacji naszej firmy lub po prostu będzie chciał otrzymać pomocne informacje.

Pozycjonowanie WordPress – etapy działania:

Wykorzystaj formularz kontaktowy – Skontaktuj się z nami i sprawdź nasze usługi!
Dowiedz się dlaczego warto zacząć pozycjonować jak najszybciej!

  • Stosujemy jedynie bezpieczne strategie pozycjonowania White Hat

  • Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta

  • Oferujemy atrakcyjne modele cenowe

  • Udzielamy dostępu do wyników naszej pracy

Pozycjonowanie to nie wszystko

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Oprócz pozycjonowania oferujemy także inne formy promocji stron internetowych.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami, a my odpowiemy na wszystkie twoje pytania.