Pozycjonowanie PrestaShop

Idealna usługa dla wszystkich właścicieli firm, sprzedających za pośrednictwem popularnej witryny PrestaShop.


Masz sklep internetowy i interesuje Cię pozycjonowanie PrestaShop? To oznacza, że zdajesz sobie sprawę z tego, że w obecnych czasach przy gigantycznej konkurencji trzeba dbać o wysokie pozycje w wyszukiwarkach, bo tylko dobra widoczność niesie ze sobą zyski.

Pozycjonowanie PrestaShop

Pozycjonowanie sklepu internetowego PrestaShop niesie ze sobą konieczność poświęcenia wielu godzin pracy, dla uzyskania dobrych efektów. Samo działanie ma na celu wywindowanie pozycji sklepu jak najwyżej, po wpisaniu przez potencjalnego klienta interesujących go fraz kluczowych w wyszukiwarkę. Jest to bardzo istotne szczególnie patrząc z punktu statystyk, które wyraźnie pokazują, jak rozkłada się ruch i ilość kliknięć w TOP10 wprzeliczeniu na wszystkich użytkowników. Różnice pomiędzy pierwsza pozycja organiczną a szóstą są ogromne (szczegóły tutaj)! Dlatego wcale nie powinien nikogo dziwić fakt, że firmy inwestują spore pieniądze w marketing internetowy i skuteczne SEO.

W skrócie: Pozycjonowanie PrestaShop to:

  • większy ruch w sklepie
  • wyższa sprzedaż towarów
  • wzrost znaczenia marki/firmy
  • nowe możliwości rozwoju
  • różnica w portfelu

Jeśli Ty również prowadzisz sklep internetowy i chcesz zarabiać, skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły.
Zamawiając pozycjonowanie PrestaShop dostaniesz od nas Certyfikat SSL za darmo na rok! Złap okazję już teraz!

Pozycjonowanie PrestaShop

3 x TAK dla PrestaShop!

  •  Jaka jest podstawowa różnica pomiędzy sklepem stacjonarnym a internetowym? Godziny otwarcia! Sklep on-line daje Twoim klientom możliwość oglądania produktów i składania zamówień bez względu na godzinę czy dzień tygodnia!
  • PrestaShop ma naprawdę szerokie możliwości jeśli chodzi o sam system i jego funkcjonalność. Świetnie sprawdzi się nie tylko przy małym asortymencie, ale też w sporej firmie z setkami produktów. Dowiedz się więcej o samej platformie (klik).
  • To, co w pierwszej kolejności przyciąga uwagę użytkownika po wejściu na stronę to oczywiście design. Prosty, czytelny lub może kolorowy i zwariowany – dzięki PrestaShop stworzysz dokładnie to, co masz na myśli. Zaopatrzymy Cię w przejrzystą nawigację dzięki czemu klienci nie będą mieli problemu z poruszaniem się w witrynie.