Email Marketing z Getresponse dla kogo, jakie narzędzia daje system do malingu? Chcesz wprowadzić do swojej firmy Email Marketing z Getresponse czy warto? Zastanawiasz się jakiego narzędzia użyć aby ułatwić Ci komunikację ze swoimi klientami?

Dzisiaj opiszemy system GetResponse dzięki któremu będziesz mógł prowadzić email marketing i nie tylko.

Dla kogo Email Marketing z GetResponse

Email Marketingowych z Getresponse to świetne rozwiązanie dla każdego zarówno dla osób początkujących z email marketingiem jak również dla bardziej zaawansowanych użytkowników.
Dzięki rozłożeniu na cztery pakiety każdy może wybrać sobie rozwiązanie które go interesuje.

Jeżeli dopiero zaczynasz przygodę z email marketingiem i nie używałeś do tego celu żadnego narzędzia warto wykorzystać 30 dniowy okres próbny aby przetestować wszystkie możliwość systemu i sprawdzić czy to rozwiązanie jest dla Ciebie.

Rejestracja przebiega w 3 korkach. Podanie kilku danych następnie potwierdzenie adresu email oraz szczegółowe uzupełnienie informacji teleadresowych wszystko trwa max 5 minut.

W pierwszej wiadomości e-mail od GetResponse. Otrzymamy informację na przywitanie, zaproszenie na szkolenia oraz zapoznanie się z poradnikami przygotowanymi przez serwis po to aby zwiększyć skuteczność naszego email marketingu.

Rejestracja w GetResponse

Po zalogowanie się do strony pokaże się nam bardzo prosty kreator dzięki któremu będziemy mogli dodać nowych odbiorców, ręcznie czy też zaimportować z pliku. Utworzyć formularz do zapisania się nowych użytkowników lub utworzyć e-maling.
Zacznij z GetResponse

Formularz kontaktowy tworzymy po to aby nowi odbiorcy mogli go uzupełnić podając np. imię, adres e-mail i zapisać się do naszej listy malingowej. Dzięki czemu będziemy mogli kierować do nich wiadomości e-mail.

Newsletter to nic innego jak nasza wiadomość którą chcemy wysłać odbiorom.

Właśnie tutaj zaczyna się zabawa dla nowych użytkowników którzy nie znają się na programowaniu w HTML i CSS dzięki kreatorowi wizualnemu mogą tworzyć zaawansowane dostosowujące się do urządzeń mobilnych wiadomości e-mail w bardzo przyjazny sposób. Dodatkowo GetResponse oferuje bardzo wiele szablonów które możemy przerobić i dostosować do naszych potrzeb bez potrzeby tworzenia nowej wiadomości od podstaw.

Kreator Getresponse

Na tym etapie otrzymujemy bardzo przydatne 3 możliwości które są w górnym prawym rogu.
1. Wysłani wiadomości testowej na naszą skrzynkę pocztą.
2. Sprawdzenie jak nasza wiadomość będzie wyświetlała się użytkownikom na różnych przeglądarkach i klientach pocztowych.
3. SpamScore które sprawdzi czy nasza wiadomość nie zostanie zinterpretowana przez przeglądarki jako SPAM.

Po utworzeniu wiadomości przyciskamy przycisk w dolnym prawym rogu „Kolejny Krok” po czy ustawiamy naszą kampanię i wysyłamy!
Narzedzie emarkitingowe

Po chwili nasz e-mailing zostanie wysłany.

Wyslanie Newslettera

Statystki w GetResponse

Teraz pozostaje nam zbierać owoce naszej kampanii. Oczywiście tak zaawansowane narzędzie do email marketingu jakim jest GetResponse oferuje obszerne statystki dzięki którym sprawdzimy jak nasze wiadomości są odpierane przez czytelników.

Statystyki kampani emailowej

Inne możliwości platformy GetResponse

Oprócz wysyłania e-maili to również:
– tworzenie formularzy
– tworzenie ankiet
– stron Landing Pages
– Webinary
– oraz Marketing Automation

Email Marketing z Getresponse to czysta przyjemność. Sprawdź sam i przetestuj 30 dni oprogramowanie 30 dni za darmo. >> Testuje <<