wFirma.pl – program do księgowości

i fakturowania online!

Księgowość online ma wiele zalet, dlatego nie dziwi coraz większa liczba firm, które z niej korzystają. Największe korzyści jakie wiążą się z księgowością online to niska cena w porównaniu do usług jakie oferują biura księgowe, a także bardzo łatwa obsługa. Dzięki dostępności w Internecie nie musisz szukać kogoś, kto poprowadzi Twoją księgowość. Wystarczy, że znajdziesz odpowiednią platformę zarejestrujesz się w serwisie, uzupełnisz dane i zaakceptujesz regulamin. Zajmie Ci to kilkanaście minut i już możesz zacząć wystawiać faktury!

Księgowość online jest świetnym rozwiązaniem przede wszystkim dla małych podmiotów gospodarczych i jednoosobowych firm, gdzie miesięcznie generuje się niewielką liczbę dokumentów.

wFirma.pl

Jedną takich platform księgowości internetowej jest wFirma.pl, która udostępnia wszystkie niezbędne funkcje i narzędzia do prowadzenia firmy.

księgowość online - panel klienta

Jakie zalety ma wFirma?

Oszczędność czasu

Wszystkie narzędzia, i informacje masz zawsze dostępne w jednym miejscu, dzięki czemu nie musisz tracić czasu na szukanie. Dodatkowo wFirma ułatwia realizację różnych obowiązków wobec Klientów czy Urzędów.

Wygoda

Wszystkie narzędzia jakie oferowane są przedsiębiorcom, są bardzo łatwe i przede wszystkim intuicyjne w obsłudze, dzięki temu do obsługi programu i prowadzenia biznesu nie musisz posiadać dodatkowych umiejętności.

Bezpieczeństwo

System wFirma zapewnia bezpieczeństwo i zawsze można skorzystać z pomocy ekspertów. Procedury, które zostały wdrożone do programu zapewniają bezpieczeństwo i niwelują zagrożenia związane z oprogramowaniem oraz możliwość nieuprawnionego dostępu do zgromadzonych danych.

Mobilność

Kontroluj działanie swojej firmy gdziekolwiek jesteś – wystarczy Ci dostęp do Internetu i możesz z każdego miejsca sprawdzać, jak na bieżąco funkcjonuje Twoja firma.

Oszczędność pieniędzy

Jeśli chciałbyś zatrudnić księgową lub skorzystać z usług firm zewnętrznych zajmujących się księgowością, będziesz musiał zapłacić od kilkuset złotych miesięcznie w górę, co prezentuje się znacznie gorzej, niż księgowość internetowa za kilkadziesiąt złotych miesięcznie na platformie wFirma.

CRM

  • Automatyczne pobieranie danych klientów:

Dane dotyczące klientów możesz pobierać automatycznie z bazy GUS na podstawie wpisanego numeru NIP, i zapisywać je do katalogu, bez konieczności każdorazowego uzupełniania ręcznie wszystkich informacji.

  • Praktyczny i funkcjonalny terminarz:

Terminarz pozwoli Ci na zanotowanie najważniejszych informacji i będzie przypominał o zbliżających się terminach płatności zobowiązań, podatków czy ubezpieczeń, a także o datach spotkań z kontrahentami itp.

księgowość online - terminarz

  • Praca w grupie:

Właściciel firmy, który jest głównym administratorem może swobodnie przydzielać dostęp do poszczególnych modułów dla różnych pracowników.

  • Lista zadań do wykonania:

Aby jeszcze bardziej usprawnić działanie firmy możesz zarówno swoim pracownikom jak i kontrahentom przypisać konkretne zadania do wykonania. Pozwala to, na bardziej efektywne zarządzanie, określanie priorytetów czy też terminów wykonania.

  • Wszystko w jednym miejscu:

Każdy klient jakiego dodasz trafi do Twojej bazy klientów, którą możesz uzupełnić o dodatkowe informacje jak np.: numery telefonów, adres fizyczny czy mailowy, Skype, oraz terminy spotkań czy warunki dostaw, a także historię transakcji.

Księgowość online

Księgowość online to ogromny wybór narzędzi do codziennego prowadzenia księgowości mikro i MŚP. Cały system jest zautomatyzowany, dzięki czemu z uzupełnionego profilu firmy informacje są automatycznie pobierane przy wystawianiu wszelkich dokumentów, co sprawia że księgowanie najbardziej popularnych zdarzeń gospodarczych, rozliczanie się z podatków czy z ZUS – jest banalnie łatwe.

Dzięki księgowości online będziesz mógł również łatwo sporządzać deklaracje podatkowe PIT, VAT oraz ubezpieczeniowe ZUS. Oprócz standardowych e-deklaracji możesz sporządzać zeznania roczne takie jak PIT-36, PIT-36L oraz PIT-28. Integracja z systemem bankowości online pozwoli także monitorować płynność finansową Twojej firmy i reagować na zaległości płatnicze kontrahentów.

księgowość online - deklaracje

Kadry i płace

Jeśli myślisz że prowadzenie spraw kadrowo-płacowych jest skomplikowane to powinieneś bliżej przyjrzeć się możliwościom jakie daje program do księgowości online wFirma. Na jednym panelu znajdziesz wszystko co niezbędne, aby rozliczyć pracownika. System pozwoli Ci w łatwy sposób prowadzić kadry i płace a także rozliczenić pracowników z ZUS i US.

księgowość online - kadry

Fakturowanie

Łatwy, przejrzysty i profesjonalny – to główne zalety systemu do generowania faktur. Fakturowanie online z wFirma pozwala na wystawianie faktur wszystkich rodzajów, w dowolniej formie, papierowej lub elektronicznej. Faktury możesz wystawić w 6 wersjach językowych oraz w walucie obcej. Dzięki zintegrowaniu systemu z drukarką fiskalną, możesz łatwo generować paragony fiskalne prosto z programu, a każdy paragon będzie automatycznie zaksięgowany do ewidencji. Wystawione paragony będą także miały wpływ na stany magazynowe, o ile jeżeli korzystasz z systemu Magazyn. Dodatkowo program do wystawiania faktur pozwala spersonalizować Twoje faktury, wybierając odpowiedni szablon i wstawiając firmowe logo. Spójny wizerunek Twojej firmy będzie dodatkowym plusem w oczach klientów.

księgowość online - fakturowanie

Magazyn

Profesjonalne zarządzanie magazynem, nigdy nie było prostsze. Długo można by wymieniać korzyści jakie posiada program magazynowy. Przede wszystkim możesz łatwo optymalizować i kontrolować stany magazynowe, dzięki czemu zawsze będziesz przygotowany na zmieniające się zapotrzebowanie klientów. Tutaj również możesz generować odpowiednie dokumenty w zależności od potrzeb jak np.: PZ czy WZ a także te, związane z obrotem wewnątrz firmy jak PW, RW. System wygeneruje dla Ciebie również raporty stanów magazynowych oraz analizy zakupów i sprzedaży za konkretny okres, czy dla konkretnych towarów, co ułatwi zarządzanie sprzedażą i produkcją.

Pomoc ekspertów

Jeśli w trakcie pracy będziesz miał pytania, wątpliwości czy problemy, możesz skorzystać z bezpłatnych konsultacji z ekspertami, którzy pomogą w kwestiach księgowości, kadr oraz problemów technicznych.

 księgowość online - ustawienia

30 dni darmowych testów!

Jeśli chcesz na własnej skórze przekonać się jak działa księgowość online, możesz zarejestrować się w serwisie wFirma i bezpłatnie korzystać z księgowości przez 30 dni, bez zobowiązań! Przekonaj się o wszystkich zaletach jakie posiada oprogramowanie dla firm wFirma! Dodatkowo jako Klient będziesz mógł za darmo założyć sklep internetowy na Pasejo.pl!